FC Toruń – Jagiellonia 3:3 (koniec) | AZS Gdańsk – Szczecin 6:2 (koniec) | Red Devils – Rekord 3:7 (koniec)
Red Dragons – Jelcz-Laskowice 0:1 (koniec) | Clearex – Zduńska Wola 6:2 (koniec) | AZS UŚ – Piast 0:5 (koniec)
Red Dragons Pniewy
0:1 (0:0)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piątek 30.11.2018, 20:00 • OSiR Pniewy, ul. Wolności 20 • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne na naszym portalu! (21:33:59)

Dobrze zaczęli gospodarze, potem coraz częściej do głosu dochodzili goście. Druga połowa była również dość wyrównana, ale na trzy minuty przed końcem Pastarsowi udało się wyprowadzić Orła na prowadzenie, którego nie wypuścili już do końca meczu! Wszyscy mieli chyba nadzieję na więcej bramek, ale nie można powiedzieć, że mecz nie był ciekawy. Na uznanie zasługują też kibice obu drużyn – przez całe spotkanie słychać było głośny doping fanów Red Dragons, który nie umilkł nawet po końcowym gwizdku. Chwilami przebijały się także śpiewy kibiców gości, którzy, aby wspierać swoich zawodników, przejechali ponad 200 kilometrów.

39:49
    Dobre uderzenie Skrzypka, Foltyn leżał na parkiecie po poprzedniej obronie, ale piłę nogą wybija Morozov!

39:28
    Jeszcze strzał Soleckiego z prawej strony, rozpaczliwie próbują gospodarze chociaż zremisować ten mecz!

38:27
    Bardzo dobry strzał gości z dystansu, Foltyn na początku nie złapał piłki, ta odbiła się w stronę bramki, ale ostatecznie chroni drużynę przed stratą bramki kapitan Orła!

36:41
    Z wycofanym bramkarzem zagrają gospodarze, w tej roli Skrzypek.

36:41
    O czas poprosił trener Red Dragons Pniewy.
    Faule: 3-2

36:39
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Nieudana akcja Błaszyka i szybki kontratak, rozegranie piłki i Pastars kończy akcję mocnym strzałem z dystansu, mamy 1-0!

36:27
    Kolejne uderzenie Błaszyka, tym razem ze środkowej części boiska, ale też nie udało się zdobyć bramki.

34:27
    Uderzenie Błaszyka z prawego skrzydła, piłka przeleciała daleko obok słupka.

33:15
    Doskonałe podanie Soleckiego do środka, ale nikt nie zamknął tej akcji!

30:42
    Z kontratakiem pobiegł Pastars, ale nic z tego nie wyniknęło.

30:38
    Nie wykończył Błaszyk dobrze zapowiadającej się akcji gospodarzy!

27:06
    Dwukrotnie próbował uderzać Solecki po rzucie rożnym, wielkie zamieszanie w polu karnym, ale bez gola!

25:44
    Dobre uderzenie Skrzypka, będzie rożny.

23:30
    Długo trzymają piłkę goście, szukając luki w obronie pniewian, ale na razie nie udaje im się to.

20:01

W pierwszych minutach zdecydowanie przeważali gospodarze, ale już w kolejnych coraz częściej do głosu dochodzili goście. Na koniec pierwszej połowy mecz był wyrównany, ale nieskuteczność zawodników z pola i dobra forma bramkarzy spowodowała, że na razie mamy 0-0. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania zobaczymy więcej bramek!