HC Vardar – Industria | 28:27 (koniec) |
Piotrkowianin – Stal | 36:26 (koniec) | | | Arka – Gwardia | 29:40 (koniec) |
Węgry – Holandia | 25:28 (koniec) | | | Norwegia – Niemcy | 32:33 (koniec) | | | Hiszpania – Chorwacja | 25:18 (koniec) |
Rumunia – Czechy | 31:28 (koniec) |
finał
Arka Gdynia
29:40
(12:20)
COROTOP Gwardia Opole
Jarosław Kowalski
Arka Gdynia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | J. Michalczuk | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | M. Pieńczewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Zimakowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | P. Ćwikliński | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | F | M. Czaja | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | PR | A. Da Silva | 5/0 | 0 | 2 | ||
18 | PR | R. Jamioł | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | K. Janikowski | 2/0 | 0 | 2 | ||
8 | K | K. Jasowicz | 5/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | R. Kamyszek | 2/0 | 0 | 2 | ||
17 | LS | A. Lisiewicz | 2/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | D. Przysiek | 5/1 | 0 | 1 | ||
22 | PS | R. Rychlewski | 0/0 | 1 | 0 | ||
10 | LR | J. Souza | 5/0 | 0 | 0 | ||
27 | F | J. Wolski | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 29/1 | 1 | 3 | 7 | 0 | ||
COROTOP Gwardia Opole | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Malcher | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Zembrzycki | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Jankowski | 5/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | W. Kawka | 2/0 | 0 | 1 | ||
10 | K | J. Klimków | 3/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Łangowski | 8/0 | 0 | 1 | ||
2 | PS | M. Lemaniak | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | P. Mauer | 8/5 | 0 | 0 | ||
22 | LS | M. Milewski | 4/0 | 0 | 0 | ||
14 | ŚR | K. Mokrzki | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Morawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LS | K. Siwak | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | D. Skraburski | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | M. Tarcijonas | 4/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | M. Zarzycki | 1/0 | 0 | 1 | ||
17 | LR | J. Zieniewicz | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 40/5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Arka Gdynia:
Michalczuk, Pieńczewski, Zimakowski – Czaja, Ćwikliński, Da Silva, Jasowicz, Jamioł, Janikowski, Kamyszek, Lisiewicz, Przysiek, Rychlewski, Souza, Wolski.
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki – Klimków, Jankowski, Kawka, Lemaniak, Łangowski, Mauer, Milewski, Mokrzki, Morawski, Siwak, Skraburski, Tarcijonas, Zarzycki, Zieniewicz.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki – Klimków, Jankowski, Kawka, Lemaniak, Łangowski, Mauer, Milewski, Mokrzki, Morawski, Siwak, Skraburski, Tarcijonas, Zarzycki, Zieniewicz.
Zmiany:
Trener:
Widownia:
(16:26)
(15:23)
(12:18)
(10:16)
(8:12)
(8:11)
(8:11)
Arka Gdynia: Michalczuk, Pieńczewski, Zimakowski – Czaja, Ćwikliński, Da Silva, Jasowicz, Jamioł, Janikowski, Kamyszek, Lisiewicz, Przysiek, Rychlewski, Souza, Wolski
KPR Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki – Klimków, Jankowski, Kawka, Lemaniak, Łangowski, Mauer, Milewski, Mokrzki, Morawski, Siwak, Skraburski, Tarcijonas, Zarzycki, Zieniewicz
Sędziowie:
Główni: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
Delegat: Zbigniew Czapla