HC Vardar – Industria | 28:27 (koniec) |
Piotrkowianin – Stal | 36:26 (koniec) | | | Arka – Gwardia | 29:40 (koniec) |
Węgry – Holandia | 25:28 (koniec) | | | Norwegia – Niemcy | 32:33 (koniec) | | | Hiszpania – Chorwacja | 25:18 (koniec) |
Rumunia – Czechy | 31:28 (koniec) |
finał
Norwegia
32:33
(16:15)
Niemcy
23
|
Żółta kartka dla Niemcy (Emily Bolková). (11:9)
|
|
21
|
Żółta kartka dla Niemcy (Angie Geschkeová). (10:8)
|
|
7
|
Żółta kartka dla Norwegia (Kari Brattset). (4:3)
|
|
1
|
Żółta kartka dla Norwegia (Vilde Mortensen Ingstad). (0:0)
|
Norwegia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | K. Lunde | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Solberg | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | M. Aune | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | K. Dale | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LR | E. Hegh Arntzen | 4/0 | 0 | 0 | ||
51 | K | V. Ingstad | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | M. Jakobsenová | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | LR | V. Kristiansen | 2/0 | 0 | 1 | ||
6 | K | H. Løke | 5/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | S. Oftedal | 7/1 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | H. Reistad | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | S. Solberg-Isaksen | 1/0 | 0 | 2 | ||
15 | PR | J. Sulland | 3/3 | 1 | 0 | ||
26 | F | M. Tomac | 1/0 | 0 | 1 | ||
8 | PR | S. Waade | 2/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 32/4 | 1 | 2 | 5 | 0 | ||
Niemcy | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | D. Eckerle | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | I. Roch | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | J. Behnke | 4/0 | 0 | 1 | ||
3 | PS | A. Berger | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | E. Bolk | 4/1 | 0 | 1 | ||
26 | LS | A. Geschkeová | 3/2 | 1 | 1 | ||
4 | ŚR | A. Grijseels | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | I. Grossmann | 5/0 | 0 | 0 | ||
2 | PR | M. Kalf | 1/0 | 1 | 0 | ||
28 | LS | F. Mullerová | 2/1 | 1 | 0 | ||
7 | K | M. Schmelzer | 2/0 | 0 | 1 | ||
33 | K | L. Schulze | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | X. Smits | 4/0 | 0 | 0 | ||
37 | PR | A. Stolle | 4/0 | 0 | 0 | ||
22 | PR | M. Weigel | 1/0 | 0 | 1 | ||
18 | ŚR | M. Zschocke | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 33/4 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Norwegia:
Silje Solberg, Lunde – Reistadová, Arntzen, V. E. Kristiansen, Løke, Waade, Oftedal, Aune, Brattset, Sulland, Sanna Solberg, Tomacová, Jakobsenová, Ingstad.
Zmiany:
Trener:
Niemcy: Eckerleová, Rochová – Zapfová, Bergerová, Grijseelsová, Schmelzer, Smitsová, Behnke, Zschockeová, Bolková, Grossmannová, Weigelová, Geschkeová, F. Mullerová, Schulzeová, Stolle.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Niemcy: Eckerleová, Rochová – Zapfová, Bergerová, Grijseelsová, Schmelzer, Smitsová, Behnke, Zschockeová, Bolková, Grossmannová, Weigelová, Geschkeová, F. Mullerová, Schulzeová, Stolle.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bonaventura Ch. (FRA), Bonaventura J. (FRA)
Widownia: