NY Islanders – Winnipeg | 1:3 (koniec) | | | Columbus – Calgary | 6:9 (koniec) | | | Pittsburgh – Colorado | 6:3 (koniec) |
Florida – Boston | 5:0 (koniec) | | | Montreal – Ottawa | 5:2 (koniec) | | | Detroit – Tampa | 5:6 (1:2 po rz. karnych) |
Buffalo – Toronto | 3:4 (po dogrywce) | | | Vegas – Washington | 5:3 (koniec) | | | Vancouver – Minnesota | 2:3 (koniec) |
Los Angeles – Arizona | 1:2 (koniec) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 1:0 (2:1 po rz. karnych) | | | Jarosław – Chabarowsk | 3:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Kunlun | 4:3 (koniec) |
Soczi – Din. Ryga | 3:2 (4:3 po rz. karnych) | | | Sp. Moskwa – Helsinki | 5:1 (koniec) | | | HC Slovan – Saławat | 2:5 (koniec) |
koniec po rz. karnych (2:1)
HK Sibir Nowosybirsk
1:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
41:47
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:04
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Vladislav Naumov – 2 min., uderzanie).
|
|
27:14
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., uderzanie).
|
|
01:40
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jakov Rylov – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
kar. J. Peltola
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Shane Prince (SIB)
0:0 Pavel Varfolomejev (MET)
2. stan:
0:0 Vladimir Pešechonov (SIB)
0:0 Nick Shore (MET)
3. stan:
1:0 Gilbert Brulé (SIB)
1:1 Iiro Pakarinen (MET)
4. stan:
1:1 Danil Romancev (SIB)
1:1 Roman Ljubimov (MET)
5. stan:
2:1 Jukka Peltola (SIB)
2:1 Andrej Čibisov (MET)
HK Sibir Nowosybirsk:
Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev, Morozov, Vorobej, Demidov, D. Lukin, Naumov – Prince, Brulé, J. Peltola – Sajustov, Kazakov, Michajlov – Pešechonov, Caron, Šarov – Tkačenko, Zyrjanov, Pervušin – Romancev.
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Vereščagin, Antipin, Matuškin, Běreglazov, J. Birjukov, Rylov, Dronov – N. Kuljomin, Mozjakin, Ellison – Rasmussen, Jazkov, Pakarinen – Varfolomejev, N. Shore, Bulíř – Dorofejev, Několenko, Čibisov – Ljubimov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Vereščagin, Antipin, Matuškin, Běreglazov, J. Birjukov, Rylov, Dronov – N. Kuljomin, Mozjakin, Ellison – Rasmussen, Jazkov, Pakarinen – Varfolomejev, N. Shore, Bulíř – Dorofejev, Několenko, Čibisov – Ljubimov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: