NY Islanders – Winnipeg | 1:3 (koniec) | | | Columbus – Calgary | 6:9 (koniec) | | | Pittsburgh – Colorado | 6:3 (koniec) |
Florida – Boston | 5:0 (koniec) | | | Montreal – Ottawa | 5:2 (koniec) | | | Detroit – Tampa | 5:6 (1:2 po rz. karnych) |
Buffalo – Toronto | 3:4 (po dogrywce) | | | Vegas – Washington | 5:3 (koniec) | | | Vancouver – Minnesota | 2:3 (koniec) |
Los Angeles – Arizona | 1:2 (koniec) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 1:0 (2:1 po rz. karnych) | | | Jarosław – Chabarowsk | 3:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Kunlun | 4:3 (koniec) |
Soczi – Din. Ryga | 3:2 (4:3 po rz. karnych) | | | Sp. Moskwa – Helsinki | 5:1 (koniec) | | | HC Slovan – Saławat | 2:5 (koniec) |
finał
Lokomotiw Jarosław
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Amur Chabarowsk
41:27
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Vladislav Kartajev – 2 min., atak łokciem).
|
|
39:30
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Gorškov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
36:57
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Denis Kuzmin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
24:43
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Daniil Apalkov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
15:37
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Dmitrij Šviděnko – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
06:57
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Igor Ruděnkov.
|
|
04:42
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Stěpan Sannikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
3. Čerepanov (Ivanov, Kajumov), 3. Jurtajkin (Kontiola), 40. Kontiola (Nakládal)
Sędziowie: Kuljov, Odinš – Parikov, Ponamarenko
Widownia: 7 500
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
Salák (Konovalov) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Afanasjev, N. Averin, M. Osipov, Čerepanov – Jurtajkin, Kontiola, Loktionov – Sannikov, Iljenko, J. Averin (A) – Kartajev, Alexejev, Apalkov (A) – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Kudrjavcev.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (3. Alikin) – D. Vorobjov, Jordán, Korjagin, Šviděnko, Žuravljov, Kuzmin, Lisov, Alexandrov – Fajzullin (A), Pjanov, Gorškov – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna (C) – A. Lazarev, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Dědunov, Železkov, Popugajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Langhamer (3. Alikin) – D. Vorobjov, Jordán, Korjagin, Šviděnko, Žuravljov, Kuzmin, Lisov, Alexandrov – Fajzullin (A), Pjanov, Gorškov – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna (C) – A. Lazarev, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Dědunov, Železkov, Popugajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Odinš – Parikov, Ponamarenko
Widownia: 7 500