NY Islanders – Winnipeg | 1:3 (koniec) | | | Columbus – Calgary | 6:9 (koniec) | | | Pittsburgh – Colorado | 6:3 (koniec) |
Florida – Boston | 5:0 (koniec) | | | Montreal – Ottawa | 5:2 (koniec) | | | Detroit – Tampa | 5:6 (1:2 po rz. karnych) |
Buffalo – Toronto | 3:4 (po dogrywce) | | | Vegas – Washington | 5:3 (koniec) | | | Vancouver – Minnesota | 2:3 (koniec) |
Los Angeles – Arizona | 1:2 (koniec) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 1:0 (2:1 po rz. karnych) | | | Jarosław – Chabarowsk | 3:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Kunlun | 4:3 (koniec) |
Soczi – Din. Ryga | 3:2 (4:3 po rz. karnych) | | | Sp. Moskwa – Helsinki | 5:1 (koniec) | | | HC Slovan – Saławat | 2:5 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
4:3
(0:1, 3:1, 1:1)
Red Star Kunlun
54:40
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej An. Mironov – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę). Penalty served by Alexander Petunin.
|
|
50:38
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej An. Mironov – 2 min., zahaczanie).
|
|
43:32
|
Kara dla Red Star Kunlun (Patrik Lundh – 2 min., zahaczanie).
|
|
41:15
|
Kara dla Red Star Kunlun (Michael Latta – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
20:59
|
Kara dla Red Star Kunlun (Alexandr Lazušin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika). Penalty served by Michael Latta.
|
|
19:59
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Vitalij Menšikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
16:39
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Ivan Igumnov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
05:01
|
Kara dla Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
23. Alexejev (Kagarlickij, I. Nikulin), 30. Kagarlickij (Šipačov), 36. I. Makarov (Moisejev, Koivisto), 42. Alexejev (Kagarlickij, Šipačov) – 11. Palola (Viklund, Fontain), 28. Savinainen (Wolski), 49. Fontain (Vitásek, Beck)
Sędziowie: Fatejev, Schrader – Šalagin, Šišlo.
Widownia: 3 594
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Mironov, Koivisto, Menšikov, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kagarlickij, Alexejev, Šipačov (A) – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin, Moisejev, Mozer – Petunin, Jefremov, Muranov.
Zmiany:
Trener:
Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Viklund, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartley, Jüe – Wolski, Savinainen, Mertl – Palola, Fontain, Lundh – Yip (C), Beck (A), Latta – Lockhart, Squires.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Viklund, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartley, Jüe – Wolski, Savinainen, Mertl – Palola, Fontain, Lundh – Yip (C), Beck (A), Latta – Lockhart, Squires.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fatejev, Schrader – Šalagin, Šišlo.
Widownia: 3 594