Pogoń – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) | | | Korona – Wisła Pł. | 2:2 (koniec) | | | Wisła K. – Jagiellonia | 2:2 (koniec) |
Bournemouth – Liverpool | 0:4 (koniec) | | | Arsenal – Huddersfield Town | 1:0 (koniec) | | | Burnley – Brighton | 1:0 (koniec) |
Cardiff – Southampton | 1:0 (koniec) | | | Man Utd – Fulham | 4:1 (koniec) | | | West Ham – Crystal Palace | 3:2 (koniec) |
Chelsea – Man City | 2:0 (koniec) | | | Leicester – Tottenham | 0:2 (koniec) |
Napoli – Frosinone | 4:0 (koniec) | | | Cagliari – AS Roma | 2:2 (koniec) | | | Lazio – Sampdoria | 2:2 (koniec) |
Atletico – Alaves | 3:0 (koniec) | | | Valencia – Sevilla | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Celta Vigo | 2:3 (koniec) |
RCD Espanyol – FC Barcelona | 0:4 (koniec) |
Bayern – 1. FC Nurnberg | 3:0 (koniec) | | | Freiburg – RB Lipsk | 3:0 (koniec) | | | Bayer – Augsburg | 1:0 (koniec) |
Schalke 04 – Borussia D. | 1:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 2:2 (koniec) | | | Hertha – Eintracht | 1:0 (koniec) |
Guingamp – Amiens | 1:2 (koniec) | | | Rennes – Dijon | 2:0 (koniec) |
Banik – Bohemians | 2:0 (koniec) | | | Ołomuniec – Slovacko | 1:0 (koniec) | | | Karvina – Jablonec | 2:1 (koniec) |
Slavia – Mlada | 3:2 (koniec) |
Slovan – MSK Żilina | 5:2 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 0:1 (koniec) | | | Senica – Rużomberok | 1:1 (koniec) |
Spartak T. – AS Trencin | 3:1 (koniec) |
finał
FK Senica
1:1
(1:1)
MFK Rużomberok
36
|
Żółtą kartkę otrzymuje Frank Castaňeda (FK Senica).
|
Gole:
35. Castaňeda – 2. Takáč
Sędziowie: Ladislav Prešinsky
Widownia:
Kartki: 36. Castaňeda (SEN)
Spudłowany karny!:
FK Senica:
Taborda – Otrísal (C), Da Graca, Dias – Kotula, Zezinho (78. Klapan), Petshi, Tesija (78. Krč) – Castaňeda, Deretti (90. Solano), Azankpo.
Zmiany: Vorel – Klapan, Krč, Celis, Addo, Kučera, Solano.
Trener:
MFK Rużomberok: Macík – Jonec, Kružliak (C), Maslo, Twardzik – Qose, Kochan – Kmeť (89. Kružliak), Takáč (81. Mustedanagić), Gál-Andrezly – Gerec.
Zmiany: Čtvrtečka – Kunca, Madleňák, Kružliak, Čurma, Jedinák, Mustedanagić.
Trener:
Zmiany: Vorel – Klapan, Krč, Celis, Addo, Kučera, Solano.
Trener:
MFK Rużomberok: Macík – Jonec, Kružliak (C), Maslo, Twardzik – Qose, Kochan – Kmeť (89. Kružliak), Takáč (81. Mustedanagić), Gál-Andrezly – Gerec.
Zmiany: Čtvrtečka – Kunca, Madleňák, Kružliak, Čurma, Jedinák, Mustedanagić.
Trener:
Sędziowie: Ladislav Prešinsky
Widownia: