Boston – New Jersey | 2:5 (koniec) | | | Washington – Carolina | 3:1 (koniec) | | | NY Rangers – Columbus | 3:4 (po dogrywce) |
Pittsburgh – Detroit | 5:2 (koniec) | | | Tampa – Philadelphia | 6:5 (po dogrywce) | | | St. Louis – Buffalo | 4:1 (koniec) |
Winnipeg – Calgary | 1:4 (koniec) | | | Nashville – Dallas | 0:2 (koniec) | | | Chicago – Minnesota | 5:2 (koniec) |
Edmonton – Vancouver | 2:4 (koniec) | | | Vegas – Colorado | 2:1 (koniec) | | | Los Angeles – Arizona | 2:1 (koniec) |
San Jose – Anaheim | 4:2 (koniec) |
Novosibirsk – Omsk | 3:0 (koniec) | | | Jekaterynburg – Din. Mińsk | 2:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Barys | 0:3 (koniec) |
Saławat – Kunlun | 5:0 (koniec) | | | Jarosław – Sp. Moskwa | 3:1 (koniec) | | | Czerepowiec – Dyn. Moskwa | 3:5 (koniec) |
CSKA Moskwa – Bars | 4:2 (koniec) | | | Soczi – Helsinki | 3:4 (koniec) | | | Din. Ryga – Niżny Nowogród | 2:3 (0:1 po rz. karnych) |
HC Slovan – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Kuopio | 0:1 (po dogrywce) | | | Team Canada – Norimberk | 6:2 (koniec) |
Rosja – Dania | 4:0 (koniec) | | | Słowacja – Szwecja | 2:5 (koniec) | | | Szwajcaria – Kanada | 2:3 (koniec) |
Finlandia – Kazachstan | 5:0 (koniec) |
koniec po rz. karnych (0:1)
Dinamo Ryga
2:3
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
Składy i statystyki:
55. Zile (Balinskis, Darzinš), 59. Darzinš (Zile) – 39. Miele (Sabolič), 44. Galuzin (Barancev, Orlov), kar. Miele
Sędziowie: Vasiljev, Ravodin – Otmakhov, Sysujev
Widownia: 7 903
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Robert Sabolič (NNO)
0:0 Gints Meija (RIG)
2. stan:
0:0 Denis Paršin (NNO)
0:0 Lauris Darzinš (RIG)
3. stan:
0:0 Vladimir Galuzin (NNO)
0:0 Linus Videll (RIG)
4. stan:
0:1 Andy Miele (NNO)
0:1 Mathew Maione (RIG)
5. stan:
0:1 Anton Šenfeld (NNO)
0:1 Andris Džerinš (RIG)
Dinamo Ryga:
Gudlevskis (Biljalov) – Gimajev, Šulenin, Ališauskas, Zile, Maione, Balinskis, Zanetti – Gegeris, Meija, Batna – Dzierkals, Džerinš, McMillan – M. Redlihs, Videll, Darzinš – Gillies, Marenis, Pavlovs – Berzinš.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Brust (45. Tichomirov) – Orlov, Barancev, Ogijenko, Holm, Aljajev, Korobov, Rodionyčev – Galuzin, Varnakov, Paršin – Šenfeld, Miele, Calof – D. Sjomin, Sabolič, Žafjarov – Smolin, D. Iljin, Urakov – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Brust (45. Tichomirov) – Orlov, Barancev, Ogijenko, Holm, Aljajev, Korobov, Rodionyčev – Galuzin, Varnakov, Paršin – Šenfeld, Miele, Calof – D. Sjomin, Sabolič, Žafjarov – Smolin, D. Iljin, Urakov – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vasiljev, Ravodin – Otmakhov, Sysujev
Widownia: 7 903
Strzelcem zwycięskiej bramki jest ANDY MIELE.
Strzelcem bramki LAURIS DARZINŠ. Asysta Kristaps Zile.