Juventus – Sampdoria 2:1 (koniec) | Empoli – Inter 0:1 (koniec) | Genoa – Fiorentina 0:0 (koniec)
Chievo – Frosinone 1:0 (koniec) | Lazio – Torino 1:1 (koniec) | Parma – AS Roma 0:2 (koniec)
Sassuolo – Atalanta 2:6 (koniec) | Udinese – Cagliari 2:0 (koniec) | Napoli – Bologna 3:2 (koniec)
AC Milan – Spal 2:1 (koniec)
Juventus FC
2:1 (1:1)
UC Sampdoria
Sobota 29.12.2018, 12:30 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 19

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (14:41:42)

Juventus po raz kolejny odnosi triumf w meczu ligowym, lecz nie przyszedł mu on łatwo. W roli głównej dzisiaj wystąpił system VAR, który jak widać bardzo przydaje się w piłce nożnej. Szczęsny nie wstąpił w tym spotkaniu ponieważ na treningu przed meczem doznał kontuzji.

90+9

90+8
    Sędzia po interwencji VAR dorzucił do gry dwie minuty. Jeszcze nie poddają się przyjezdni.

90+6
    Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, ale cały czas muszą być czujni. Sampdoria w ofensywie.

90+5
    Bramka anulowana, był ofsajd!

90+4
    Mamy VAR! Być może wcześniej był spalony!

90+3
    Żółta kartka dla Saponary.
    90+2. Riccardo Saponara (SMD)

90+2
    Piękne uderzenie sprzed pola karnego Saponary! Bez szans na interwencję Perin, nie rzucił do tej piłki, która wpadła w okienko! Akcja zaczęła się od błędu w wyprowadzeniu piłki Perina.

90+1
    Aż sześć minut doliczonych przez arbitra.

90
    Gra wznowiona, przy piłce Juventus.

89
    Wyszedł do piłki i chwycił ją Perin, ale był przy tym faulowany. Przerwa w grze, potrzebna pomoc medyczna, lecz nie wygląda to na coś poważnego.

87
    Zablokowane uderzenie Bernardeschiego, dobijał jeszcze z dystansu Can, lecz wysoko nad bramką.

86
    Odzyskali piłkę przyjezdni na połowie przeciwnika wskutek wysokiego pressingu, lecz bardzo szybko zaliczyli stratę. Coraz mniej czasu mają na wyrównanie.

84
    Lekkie uderzenie sprzed pola karnego Quagliarelli, spokojnie chwycił piłkę Perin.

83
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Albin Ekdal, na boisku pojawia się Jakub Jankto.

82
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Blaise Matuidi, na boisku pojawia się Douglas Costa.