Winnipeg – Minnesota | 1:3 (koniec) | | | Los Angeles – Vegas | 1:4 (koniec) | | | Edmonton – San Jose | 4:7 (koniec) |
Buffalo – Boston | 2:3 (po dogrywce) | | | Tampa – Montreal | 6:5 (koniec) | | | Florida – Philadelphia | 2:1 (koniec) |
Toronto – NY Islanders | 0:4 (koniec) | | | Ottawa – Washington | 2:3 (koniec) | | | St. Louis – Pittsburgh | 1:6 (koniec) |
Nashville – NY Rangers | 3:4 (koniec) | | | Dallas – Detroit | 5:1 (koniec) | | | Colorado – Chicago | 2:3 (po dogrywce) |
Anaheim – Arizona | 4:5 (po dogrywce) | | | Calgary – Vancouver | 2:3 (po dogrywce) |
Bars – Niżniekamsk | 1:0 (koniec) | | | Czelabińsk – Kunlun | 0:2 (koniec) | | | Soczi – Sp. Moskwa | 1:2 (2:4 po rz. karnych) |
Jarosław – Din. Mińsk | 0:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Niżny Nowogród | 2:1 (koniec) | | | Omsk – Barys | 4:3 (2:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Dyn. Moskwa | 5:4 (koniec) | | | HC Slovan – Helsinki | 1:3 (koniec) |
Team Canada – Norimberk | 4:2 (koniec) | | | Kuopio – Davos | 2:1 (koniec) |
Dania – Szwajcaria | 0:4 (koniec) | | | Słowacja – Finlandia | 1:5 (koniec) | | | Kanada – Czechy | 5:1 (koniec) |
Szwecja – Stany Zjednoczone | 5:4 (po dogrywce) |
finał
Traktor Czelabińsk
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Red Star Kunlun
58:26 Patrik Lundh (KUN) - 0:2
|
||
58:26
|
Zespół Kunlun właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki PATRIK LUNDH. Asysta Ville Lajunen.
|
|
37:55 Ville Lajunen (KUN) - 0:1
|
||
37:55
|
Zespół Kunlun właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki VILLE LAJUNEN. Asysta Brandon Yip, Joonas Järvinen.
|
Składy i statystyki:
38. V. Lajunen (Yip, Järvinen), 59. Lundh (V. Lajunen)
Sędziowie: Gusev, Olenin – Ponamarenko, Antonov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Děmčenko (Sudnicin) – Isajev, Bailen (A), Rjasenskij, Šinin (C), Karpuchin, Borodkin, Želdakov – Enlund, Szczechura, Thomas – Kokujov, Rybakov (A), Gubarev – Šolochov, Stoa, Bergström – Jerofejev, Dugin, Šarov.
Zmiany:
Trener:
Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Järvinen, Lofquist, Viklund, Vitásek, Bartulis, Jüe – Lundh (A), Wolski (C), Yip – Palola, Mertl, Fontain – Latta, Lockhart, Squires – Jaw, Seto, St. Pierre.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Järvinen, Lofquist, Viklund, Vitásek, Bartulis, Jüe – Lundh (A), Wolski (C), Yip – Palola, Mertl, Fontain – Latta, Lockhart, Squires – Jaw, Seto, St. Pierre.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gusev, Olenin – Ponamarenko, Antonov
Widownia: