Crystal Palace – Derby 0:0 (*15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (*15:01) | Sheffield Utd – AFC Fylde 0:0 (*15:01)
Gillingham – West Ham 0:0 (*19:16) | Man City – Rotherham 7:0 (koniec) | Millwall – Hull 2:1 (koniec)
Queens Park – Leeds 2:1 (koniec) | Woking – Watford 0:2 (koniec) | Fulham – Oldham 1:2 (koniec)
Newport County – Leicester 2:1 (koniec)
Queens Park Rangers F.C.
2:1 (1:1)
Leeds United A.F.C.
Niedziela 06.01.2019, 15:00 • Loftus Road, London • Puchar Anglii • 3. runda

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na naszej stronie, życząc miłego wieczoru. Do zobaczenia! (16:57:53)
    Queens Park Rangers wygrało 2:1 z Leeds United i zagra w IV rundzie Pucharu Anglii.

Faule: 14:11.

Koniec! Queens Park Rangers pokonał u siebie Leeds United 2:1 w ramach III rundy Pucharu Anglii. Zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone, zwłaszcza dzięki drugiej połowie, w której gospodarze zagrali znacznie lepiej, dzięki czemu awansowali do IV rundy. Bramki dla miejscowych zdobyli Aramide Oteh (z rzutu karnego) i Jake Bidwell, a dla gości trafił Aapo Halme. QPR trafi na kogoś z pary Sheffield United – Barnet.

90+4

90+3
    Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymuje osman Kakay (Queens Park Rangers F. C.).

90+2
    Piłkarze QPR ewidentnie grają na czas, utrzymując się długo na połowie rywala przy futbolówce.

90+1
    Co najmniej 4 minuty doliczone do drugiej części spotkania.

90
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Eberechi Eze, na boisku pojawia się Matt Smith.

89
    Zawodnicy Leeds zaczynają walić głową w mur, a gospodarze spokojnie kontrolują przebieg spotkania i zaczynają grać na czas.

89
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Lewis Baker (Leeds United A.F.C.).

87
    Zmiana w drużynie Leeds United A.F.C.: z boiska schodzi Leif Davis, na boisku pojawia się Clarke Odour.

87
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Bright Osayi-Samuel, na boisku pojawia się Paweł Wszołek.

86
    Luke Freeman zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu rożnego, lecz futbolówka odbiła się od słupka! Było blisko podwyższenia rezultatu!

84
    Żółtą kartkę za taktyczne przewinienie na Bright Osayiu-Samuelu otrzymuje Egzijan Alioski (Leeds United A.F.C.).

83
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Aramide Oteh, na boisku pojawia się Ilias Chair.

81
    Tyler Roberts faulowany był na własnej połowie i szybko od rzutu wolnego wznowili grę liderzy Championship.

79
    Zmiana w drużynie Leeds United A.F.C.: z boiska schodzi Tom Pearce, na boisku pojawia się Kun Temenuzhkov.

78
    Na offsajdzie po kontrze Leeds znalazł się Lewis Baker.

Radosław Radczak

Gole: 23. Oteh (kar.), 75. Bidwell – 25. Halme

Kartki:   72. Furlong (QPR), 90+3. Kakay (QPR) – 20. Halme (LDS), 84. Alioski (LDS), 89. Baker (LDS)

Strzały celne: 10:7. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 11:9. Spalone: 0:3. Foule: 14:11.
    Queens Park Rangers F.C.: Ingram – Kakay, Furlong, Hall, Bidwell – Osayi-Samuel (87. Wszołek), Scowen, Cousins, Freeman (C) – Eze (90. Smith) – Oteh (83. Chair).
    Zmiany: Lumley – Manning, Baptiste, Smith, Chair, Wszołek, Smyth.

Leeds United A.F.C.: Peacock-Farrell – Ayling, Shackleton, Halme (46. Pearce, 79. Kun Temenuzhkov), Davis (87. Odour) – Forshaw (C), Baker, Roberts, Clarke, Alioski – Harrison.
    Zmiany: Huffer – Pearce, Diaz, Gotts, Stevens, Odour, Temenuzhkov.

Sędziowie: Geoff Eltringham (główny).