Boston – Washington | 2:4 (koniec) | | | New Jersey – Toronto | 2:4 (koniec) | | | NY Rangers – NY Islanders | 3:4 (koniec) |
Columbus – Nashville | 4:3 (po dogrywce) | | | Philadelphia – Dallas | 2:1 (koniec) | | | Tampa – Carolina | 3:1 (koniec) |
St. Louis – Montreal | 4:1 (koniec) | | | Minnesota – Winnipeg | 3:2 (koniec) | | | Edmonton – Florida | 4:3 (2:0 po rz. karnych) |
Vancouver – Arizona | 3:4 (po dogrywce) | | | Vegas – San Jose | 2:3 (koniec) | | | Los Angeles – Ottawa | 1:4 (koniec) |
Novosibirsk – Czerepowiec | 4:5 (koniec) | | | Magnitogorsk – Din. Mińsk | 4:3 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 5:4 (po dogrywce) |
Niżny Nowogród – Jekaterynburg | 3:2 (koniec) | | | Bars – Dyn. Moskwa | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Czelabińsk | 6:0 (koniec) |
HC Slovan – Podolsk | 1:3 (koniec) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
3:2
(0:1, 0:0, 3:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
Składy i statystyki:
46. Calof (Holm), 55. Aljajev (D. Iljin), 59. Paršin (Galuzin, Žafjarov) – 4. Krikunov (Kučerjavenko, Denis Kazionov), 60. Krikunov (Ljamin)
Sędziowie: S. Beljaev, A. Bělov – D. Šivov, A. Sadovnikov
Widownia: 5400
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Brust (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Holm, Nazarevič, Aljajev, Ogijenko, P. Medveděv – Šenfeld, Miele, Calof – Paršin, D. Sjomin, Žafjarov – Sabolič, D. Iljin, Verjajev – Urakov, Galuzin, Smolin.
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Mamkin, D. Bodrov, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Kolcov, Ljamin, I. Višněvskij, Valitov – Denis Kazionov, Kučerjavenko, Krikunov – Sexton, Paré, Bělousov – Golyšev, Torčeňuk, A. Garejev – Rassejkin, Gračjov, Česalin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Mamkin, D. Bodrov, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Kolcov, Ljamin, I. Višněvskij, Valitov – Denis Kazionov, Kučerjavenko, Krikunov – Sexton, Paré, Bělousov – Golyšev, Torčeňuk, A. Garejev – Rassejkin, Gračjov, Česalin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: S. Beljaev, A. Bělov – D. Šivov, A. Sadovnikov
Widownia: 5400
Strzelcem bramki ILJA KRIKUNOV. Asysta Kirill Ljamin.
Strzelcem bramki DENIS PARŠIN. Asysta Vladimir Galuzin, Damir Žafjarov.
Strzelcem bramki ARŤOM ALJAJEV. Asysta Daniil Iljin.
Strzelcem bramki ANDREW CALOF. Asysta Philip Holm.