Miedź – Vardar 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Teplice 0:2 (koniec) | Piast – Bohemians 1:1 (koniec)
Legia – Setúbal 1:0 (koniec) | Cracovia – Achmat 3:3 (koniec) | Lech P. – Sturm 1:2 (koniec)
Cracovia
3:3 (3:0)
Achmat Grozny
Sobota 26.01.2019, 17:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Krakowianie świetnie zagrali w pierwszej połowie, ale w drugiej stracili aż trzy bramki. Stąd też zremisowali ten mecz, w którym działo się naprawdę niewiele. (18:57:40)

90

88
    Obraz gry się nie zmienia. Wciąż to rywale dominują. A do końca meczu coraz mniej czasu.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje . (Achmat Grozny).

85
    Ostry faul w środku pola. Na murawę powalony zawodnik Cracovii.

84
    Centra krakowian z lewej strony, alenrywale skutecznie w defensywie, jedynie korner.

83
    Czas leci, a gra krakowian jak wyglądała źle tak wyglada źle. Nic się nie zmienia.

82
    Rzut wolny dla rywali. Centra w pole karne, ale Stępniowski udanie w powietrzu.

81
    A drużyna Achmatu nie zamierza odpuszczać. Kolejny raz widzimy podanie do przodu, teraz za mocne.

80
    I jest akcja krakowian, jednak podanie do przodu okazuje się bardzo nieudane.

79
    I nadal to zespół Groznego w natarciu, to rywale wciąż dominują na boisku.

77
    Gol dla Achmata!
    No i już mamy remis! Świetna centra z prawej strony w pole karne, gdzie do piłki doskakuje jeden z zawodników Achmatu i trafia!

75
    Próba centry krakowian z lewej strony, ale przyblokowana.

74
    Jak tak dalej pójdzie to rywale jeszcze mogą nam strzelić gola. Cracovia spisuje się fatalnie.

73
    Co się odwlecze to nie uciecze! Kolejna kontra rywali i zgranie do wychodzącego na pozycję zawodnika, który bez problemu pokonuje Stępniowskiego.

71
    Mimo upływających minut, nadal to Achmat jest groźniejszy. Kolejna akcja, ale tym razem za długie podanie.

69
    Kontra krakowian i zgranie z lewej strony w pole karne, ale rywale zdołali wybić na korner.

68
    Kolejna akcja gości powstrzymana przez krakowian w okolicach szesnastki.

67
    A zespół Groznego pozwala sobie na coraz więcej. Teraz gra "klepą" robi wrażenie.

Piotr Grabowski

Gole: 6. Siplak, 40. Budziński, 43. Cabrera (kar.) – 53. ., 73. ., 77. .

Kartki:   86. . (GRZ)

Cracovia: Pesković – Râpă, Dytiatiev, Helik, Siplak – Hanca, Budziński, Gol, Lusiusz, Čečarić – Cabrera