Wisła Pł. – Lewski 2:1 (koniec) | Jagiellonia – Karpaty 1:0 (koniec) | Lech P. – FK Vozdovac 0:1 (koniec)
Lech Poznań
0:1 (0:0)
FK Vozdovac
Środa 30.01.2019, 15:30 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Poznaniacy przegrywają w swoim czwartym meczu sparingowym w Belek 0:1 z serbskim FK Vozdovać. Trzeba wziąć jednak pod uwagę to, w jak eksperymentalnym składzie grał Kolejorz. Jutro Lech zmierzy się z Szachtarem w swoim optymalnym zestawieniu. Dziękuję za uwagę i zapraszam na relację z jutrzejszego spotkania! (17:16:15)

90+2

90+1
    Zmiana w drużynie FK Vozdovac: z boiska schodzi Masović, na boisku pojawia się Vuković.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Zmasowany atak Lechitów.

89
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Letniowski, na boisku pojawia się Smajdor.

87
    Niewiele czasu mają Lechici na odrobienie strat. Tymczasem z kolejnym atakiem ruszają Serbowie.

86
    Letniowski znów zaatakowany i z pomocą medyczną na moment zejdzie poza linię boczną.

84
    Zmiana w drużynie FK Vozdovac: z boiska schodzi Stuparević, na boisku pojawia się Stolsacljević.

83
    Kąśliwa centra Kamińskiego z prawego skrzydła, ale łapie piłkę Ilić.

82
    Lechici przy piłce na własnej połowie boiska.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca meczu w Belek. Na prowadzeniu utrzymują się Serbowie.

78
    Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany zostaje teraz Kostewycz.
    Bardzo bliski strzelenia gola był Kostewycz!

75
    Faul Skrzypczaka w środku pola i żółtym kartonikiem upomniany zostaje młody gracz Kolejorza.

73
    Minimalnie niecelne uderzenie na bramkę Lecha z bliskiej odległości!

72
    Akcja Zlicicia, który pojawił się na murawie w 60. minucie i wywalczony rzut rożny dla Serbów.

71
    Z rzutu wolnego tym razem uderzał Kostewycz, ale po jego strzale piłka zatrzymała się na słupku!

69
    Kolejny ostry wślizg w nogi Tomczyka na 20. metrze! Żółtym kartonikiem upomniany jeden z zawodników Vozdovać.

Gole: 60. Masović

Kartki:   75. Skrzypczak (LPO), 78. Kostewycz (LPO) – 12. Matović (VOZ), 69. . (VOZ)