Jagiellonia – AZS Gdańsk 4:3 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Red Devils 6:3 (koniec) | Zduńska Wola – AZS UŚ 2:1 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
2:1 (0:1)
AZS UŚ Katowice
Sobota 09.02.2019, 18:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 14

Po bardzo ciekawym meczu Gatta Active Zduńska Wola zwycięża z AZS-em UŚ Katowice 2:1! Przyjezdnym należą się jednak ogromne brawa, bo z wyżej notowanym rywalem walczyli jak równy z równym. Dziękuję za uwagę! (19:45:59)

40

40
    Pękala z ostrego kąta, ale broni Słowiński! O czas prosi teraz trener AZS-u.

39
    Budują futsalowy zamek przyjezdni. Niespełna dwie minuty do końca tego pojedynku!

38
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Gatty. Po wznowieniu gry gospodarze będą wykonywać aut na połowie rywali.

38
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. W tej roli Michał Dubiel.

37
    Zamieszanie pod bramką Gatty, ale wychodzą obronną ręką z opresji wicemistrzowie Polski!

36
    Faulowany w środku przez Szypczyńskiego Szczurek. Długo podnosił się z parkietu zawodnik drużyny z Katowic.

36
    Dobrze w obronie Szypczyński. Korner dla AZS-u.

35
    Słupek raz jeszcze! Tym razem po uderzeniu Milewskiego.

34
    Faule: 2-1.

33
    Gol dla Gatty Active!
    Błyskawicz akcja gospodarzy i IGOR SOBALCZYK strzałem w kierunku dłuższego słupka pokonuje Lasika!

32
    Nie opanował piłki Dubiel po długim wyrzucie Lasika. Aut dla miejscowych.

32
    Huknął z dystansu Marciniak, ale broni na raty Lasik.

31
    Kolejny raz słupek ratuje AZS przed utratą gola!

30
    Dziesięć minut efektywnego czasu gry pozostało do końca tego meczu. Gospodarze walczą o pełną pule. Katowiczanie muszą ograniczyć się do kontrataków.

29
    Ucierpiał Krawczyk w starciu z jednym z rywali, ale dość szybko doszedł do siebie.