NY Rangers – Carolina | 0:3 (koniec) | | | Boston – Los Angeles | 5:4 (po dogrywce) | | | Buffalo – Detroit | 3:1 (koniec) |
New Jersey – Minnesota | 2:4 (koniec) | | | NY Islanders – Colorado | 4:3 (po dogrywce) | | | Philadelphia – Anaheim | 6:2 (koniec) |
St. Louis – Nashville | 3:2 (koniec) | | | Ottawa – Winnipeg | 5:2 (koniec) | | | Arizona – Dallas | 3:2 (koniec) |
Finlandia – Czechy | 1:3 (koniec) | | | Szwecja – Rosja | 4:2 (koniec) |
finał
Szwecja
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
Rosja
52:54
|
Kara dla Szwecja (Viktor Lööv – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
48:19
|
Kara dla Rosja (Andrej Světlakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
47:47
|
Kara dla Rosja (Alexej Běreglazov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
39:40
|
Kara dla Szwecja (Klas Dahlbeck – 2 min., uderzanie).
|
|
34:07
|
Kara dla Szwecja (Klas Dahlbeck – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
28:28
|
Kara dla Szwecja (Dennis Rasmussen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:58
|
Kara dla Rosja (Alexandr Kadějkin – 2 min., trzymanie).
|
|
06:58
|
Kara dla Rosja (Rušan Rafikov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
04:28 Dennis Rasmussen (SWE)
|
||
04:28
|
Kara dla Szwecja (Dennis Rasmussen – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem + 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
23. Lindqvist (Nilsson, Lundeström), 32. Larsson (Sylvegård, Holm), 53. Lundeström (Lilja), 60. Händemark (Larsson) – 41. Nikoncev (Šipačov, Alexej Vasilevskij), 51. I. Michejev (r.k.)
Sędziowie: Kova, Vikman – Nordlander, Malmqvist.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Szwecja:
Hellberg (Reideborn) – Sellgren, Persson, Dahlbeck (A), Lööv, Nilsson, Holm (C) – Lilja, Bemström, Rasmussen (A) – Lindqvist, Lundeström, Bromé – Davidsson, Kellman, Nygard – Larsson, Händemark, Sylvegård.
Zmiany:
Trener:
Rosja: Bobkov (Konovalov) – Kulik, Mironov, Zub (A), Běreglazov, Alexej Vasilevskij, Arzamascev, Jelesin, Rafikov – Burdasov, Kadějkin, Kručinin – Okulov, Světlakov, Kuzmenko – Šipačov (C), Nikoncev (A), Kagarlickij – Šumakov, I. Michejev, Zernov – Slepec.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rosja: Bobkov (Konovalov) – Kulik, Mironov, Zub (A), Běreglazov, Alexej Vasilevskij, Arzamascev, Jelesin, Rafikov – Burdasov, Kadějkin, Kručinin – Okulov, Světlakov, Kuzmenko – Šipačov (C), Nikoncev (A), Kagarlickij – Šumakov, I. Michejev, Zernov – Slepec.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kova, Vikman – Nordlander, Malmqvist.
Widownia: