Piast – Red Dragons 5:1 (koniec) | Clearex – Szczecin 6:2 (koniec)
Niedziela 10.02.2019, 17:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 14

39
    Gol dla Clearexu!
    No to mamy po zawodach! Bramkę strzela MARIUSZ SEGET i jest już 6:2!

38
    Gry z lotnym golkiperem próbowali szczecinianie. Futbolówkę na własnej połowie przechwycił SZYMON ŁUSZEK i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie gospodarzy!

31
    Gol dla Pogoni!
    Za odrabianie strat biorą się przyjezdni! Strzelcem bramki KONRAD PRAWUCKI.

28
    Podwyższają prowadzenie miejscowi! Po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu na listę strzelców wpisał się SEBASTIAN LESZCZAK.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Kondiukh (Pogoń '04 Szczecin).

25
    Kolejna dobra okazja gospodarzy, ale znów świetnie między słupkami zachował się Szklarz!

21
    próbowali przed przerwą, ale udało się tuż po niej! 3:1 dla Cleareksu a strzelcem bramki VADYM IVANOV!

18
    Ponownie górą Szklarz! Tym razem golkiper Pogoni wygrał pojedynek z Sebastianem Leszczakiem!

18
    Faul Geperta i kolejny przedłużony rzut karny dla chorzowian! Dodatkowo żółta kartka dla zawodnika Pogoni.

18
    Dobrze skrócił kąt golkiper Pogoni i Maciej Mizgajski nie wykorzystuje okazji!

9
    Szybka odpowiedź przyjezdnych! Strzelcem bramki KONRAD PRAWUCKI!

9
    Szybko podwyższają prowadzenie miejscowi! Tym razem piłkę do bramki rywali wpakował SEBASTIAN LESZCZAK.

7
    Po zagraniu z rzutu wolnego SZYMON ŁUSZEK wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

Gole: 7. Łuszek, 9. Leszczak, 21. Ivanov, 28. Leszczak, 38. Łuszek, 39. Seget – 9. Prawucki, 31. Prawucki

Kartki:   18. Gepert (SZC), 27. Kondiukh (SZC)