AZS UŚ – Red Dragons 2:4 (koniec) | Jagiellonia – Clearex 5:9 (koniec) | Red Devils – Zduńska Wola 5:0 (koniec)
AZS UŚ Katowice
2:4 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 17.02.2019, 11:30 • Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Niedzielne zmagania w ramach 27.kolejki Futsal Ekstraklasy rozpocznie mecz pomiędzy AZS-em UŚ Katowice a Red Dragons Pniewy.

Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, mając tyle samo punktów. Katowiczanie są na ósmym miejscu, zaś "Smoki" na dziewiątym. Jest to spowodowane minimalnie lepszym bilansem bramek akademickiej drużyny.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:30. Składy obu drużyn podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

AZS UŚ Katowice:
    Bednarczyk, Lasik, Gruszczyński – Podobiński, Szczurek, Gładczak, Musiał, Wojtyna, Pękala, Łopuch, Dubiel, Hewlik

Red Dragons Pniewy:
    Budych, Roj – Wachoński, Kostecki, Frajtag, Skrzypek, Solecki, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Vakhula

10
    Bardzo dużo fauli oglądamy na parkiecie w Katowicach niemalże od samego początku. W tym momencie gospodarze mają cztery przewinienia, a goście pięć!

20

Przerwa! Do szatni na jednobramkowym prowadzeniu schodzą miejscowi. Jedynego jak na razie gola w 5. minucie strzelił Jacek Hewlik. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

21

24
    Strzelcem bramki TOMASZ SZCZUREK.

30
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut efektywnego czasu gry. Akademicy prowadzą dwiema bramkami i są bliżej końcowego triumfu.

31
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki MATEUSZ KOSTECKI.

33
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

34
    Pniewianie w dwie minuty odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. Szykuje się bardzo ciekawa końcówka! Czy którejś z drużyn uda przechylić się szalę zwycięstwa na swoją korzyść?