Chelsea – Man Utd 0:2 (koniec)
Chelsea F.C.
0:2 (0:2)
Manchester United
Poniedziałek 18.02.2019, 20:30 • Stamford Bridge, Londyn • Puchar Anglii • 1/8 finału

90+3
    Zmianę przeprowadza za to Solskjaer. Na ostatnie dwie minuty na murawie pojawia się McTominay, który zastępuje Rashforda.

82
    Nie bardzo wiadomo, co oznaczać ma ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Zappacosta wbiega w miejsce Azpilicuety.

78
    Bardzo ostre wejście Alonso w nogi przeciwnika. "Żółtko" dla Hiszpana, który kompletnie gubi się na lewej stronie.

75
    Znów sięga na ławkę Solskjaer. Za Matę wejdzie Perriera.

73
    Decyduje się na korektę trener przyjezdnych. Mocno zmęczonego Lukaku zastąpi Sanchez.

71
    Druga zmiana w szeregach londyńczyków. Kovacić ściągnięty z murawy, a na dwadzieścia minut wbiega Barkley.

65
    Kartka dla Kante, który wślizgiem przerywa kontrę przeciwnika.

59
    Napomniany kartką Rudiger. Niemiec pokazuje, że wybijał w tej sytuacji piłkę i ma rację, lecz przy okazji "wykosił" też jednego z rywali.

58
    Pierwsza zmiana w zespole miejscowych. Z boiska schodzi Pedro, a w jego miejsce wbiega Willian.
    44. Pogba (MAN) - 0:2

44
    Gol dla United!

Znów zdrzemnęli się w defensywie gospodarze i zostali za to skarceni w najgorszy z możliwych sposobów! Świetnie urywa się na prawej stronie Rashford. Dośrodkowanie Anglika na pole karne, a tam w pełnym biegu pakuje piłkę głową do bramki PAUL POGBA! Przełamał ręce bramkarza Mistrz Świata i jest 0:2!

34
    Świetne rozciągnięcie gry na prawą do Pedro. Hiszpan notuje typowy centro-strzał, a piłka leci za "kołnierz" Romero! Ostatecznie jednak mija słupek w niewielkiej odległości!
    31. Herrera (MAN) - 0:1

31

Nie istniał właściwie od pierwszych minut tego spotkania Pogba, ale jak już zagrał Francuz to podał fantastycznie! Francuz z lewego skrzydła cudownie dośrodkował na głowę ANDRE HERRERY. Hiszpan wbiega w pole karne zza pleców i uderzeniem głową na przeciwległy narożnik nie daje szans bramkarzowi – 0:1!

25
    Ależ błąd teraz popełnił Arrizabalaga! Niedokładne przyjęcie piłki i niemal wpakowałby piłkę do pustej bramki Rashford. W ostatniej chwili naprawia swoją pomyłkę golkiper Chelsea.

21
    Zasłużył sobie teraz na napomnienie Young. Anglik w bezsensowny sposób na połowie rywala wycina rywala.

17
    Kolejna szansa na gola dla "The Blues"! Fantastyczne dośrodkowanie z prawej strony Azpilicuety na głowę Higuaina. Ten uderza, lecz piłka o centymetry mija słupek!

16
    Fantastyczne zagranie od Jorginho w pole karne do Higuaina. Argentyńczyk opanował trudną piłkę i z niemal zerowego kąta próbuje wpakować ją do siatki! Ta ląduje na górnej siatce bramki.

15
    Szybko łapie kartkę Matić. Serb skrobnął kostkę Hazarda i zostaje ukarany "żółtkiem".

14
    Tym razem pokazał czujność w bramce Arrizabalaga. Huknął z dystansu na bramkę Herrera, piłka leci tuż przy słupku. Wyciągnął się jednak jak struna zawodnik Chelsea i sparował ten strzał!
    11. Dwukrotnie ratuje teraz swój zespół Romero.

11
    Ustawia piłkę na dwudziestym metrze David Luiz. Brazylijczyk huknął z rzutu wolnego, ale kapitalnie broni Romero. Jeszcze poprawia Pedro! Znów na posterunku golkiper "Czerwonych Diabłów".

Mariusz Nyka

Gole: 31. Herrera, 44. Pogba

Kartki:   59. Rüdiger (CHE), 65. Kante (CHE), 78. Alonso (CHE) – 15. Matić (MAN), 21. Young (MAN)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 2:1. Foule: 11:16.