Urałoczka – Ecz. Stambuł | 2:3 (koniec) | | | Fenerbahce – Dynamo M. | 2:3 (koniec) | | | Maritza – Beziers VB | 3:1 (koniec) |
CSM – Chemik | 2:3 (koniec) | | | MTV – VakifBank | 0:3 (koniec) | | | Savino – Imoco | 3:2 (koniec) |
Resovia – Trefl | 3:1 (koniec) | | | Warta – MKS | 3:1 (koniec) | | | Cuprum – ZAKSA | 0:3 (koniec) |
Jastrzębski – Indykpol | 2:3 (koniec) | | | GKS – BKS Visła | 3:1 (koniec) | | | Projekt – Skra | 2:3 (koniec) |
finał
Fenerbahce Opet
|
2 |
25 | 12 | 25 | 24 | 15 | ||
Dynamo Moskwa
|
3 |
23 | 25 | 23 | 26 | 17 |
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
||
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
||
0:0
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
0:0
|
Drugi set rozpoczęty.
|
|
0:0
|
Trzeci set rozpoczęty.
|
|
0:0
|
Czwarty set rozpoczęty.
|
|
0:0
|
Piąty set rozpoczęty.
(18:57:56)
|
Czas meczu: 1:59 5. set: 0:20 |
|||
Fenerbahce | Dynamo M. | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
15 | 101 | 114 | 17 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 6 | 6 | 6 |
Piłki setowe | |||
1 | 6 | 6 | 2 |
Piłki meczowe | |||
1 | 1 | 2 | 2 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 4 | 1 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
1 | 9 | 7 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
8 / 16 50 % |
39 / 102 38 % |
51 / 113 45 % |
9 / 16 56 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
7 / 16 44 % |
62 / 113 55 % |
63 / 102 62 % |
8 / 16 50 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Fenerbahce Opet:
Antonijevičová, Babatová, Briciová, Cakirogluová, Caliskanová, Dalbelerová (L), Dundarová, Rabadzhievová, Tanyelová, Toksoyová, Unverová, Vargasová, Yildrimová, Yilmazová (L)
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Makarovová, Talyševová (L), Efimovová, Gendelovová, Ščerbanovová, Rajevská (L), Gončarovová, Stolyarovová, Ljubuškinovová, Babešinovová, Fetisivová, Lazarevová, Havelková, Ognejčovičová
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Makarovová, Talyševová (L), Efimovová, Gendelovová, Ščerbanovová, Rajevská (L), Gončarovová, Stolyarovová, Ljubuškinovová, Babešinovová, Fetisivová, Lazarevová, Havelková, Ognejčovičová
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Marques (POR), Cesare (ITA)
Widownia: