Urałoczka – Ecz. Stambuł | 2:3 (koniec) | | | Fenerbahce – Dynamo M. | 2:3 (koniec) | | | Maritza – Beziers VB | 3:1 (koniec) |
CSM – Chemik | 2:3 (koniec) | | | MTV – VakifBank | 0:3 (koniec) | | | Savino – Imoco | 3:2 (koniec) |
Resovia – Trefl | 3:1 (koniec) | | | Warta – MKS | 3:1 (koniec) | | | Cuprum – ZAKSA | 0:3 (koniec) |
Jastrzębski – Indykpol | 2:3 (koniec) | | | GKS – BKS Visła | 3:1 (koniec) | | | Projekt – Skra | 2:3 (koniec) |
finał
MTV Stuttgart
|
0 |
23 | 18 | 18 | ||
VakifBank Stambuł
|
3 |
25 | 25 | 25 |
0:0
|
Trzeci set rozpoczęty.
(20:01:31)
|
|
0:0
|
Drugi set rozpoczęty.
|
|
0:0
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.
|
||
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.
|
Czas meczu: 1:16 3. set: 0:25 |
|||
MTV | VakifBank | ||
---|---|---|---|
3. set | Mecz | 3. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
18 | 59 | 75 | 25 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 5 | 6 | 4 |
Piłki setowe | |||
0 | 0 | 5 | 1 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 1 | 1 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 1 | 7 | 2 |
Błędy serwisowe ** | |||
2 | 9 | 9 | 2 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
5 / 18 28 % |
20 / 60 33 % |
35 / 74 47 % |
12 / 25 48 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
13 / 25 52 % |
39 / 74 53 % |
40 / 60 67 % |
13 / 18 72 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
MTV Stuttgart:
Wilhiteová, Pissinatová, Buggová, McCageová, Sandorová, Schäeferová, Pollová, Kästnerová, van Daelenová, Riversová, Henkeová, Tappová – Koskelová, Cesarová
Zmiany:
Trener:
VakifBank Stambuł: Özbayová, Ču Tching, Caliskanová, Robinsonová, Gurkaynaková, Sloetjesová, Gülübayová, Di Iuliová, Karakurtová, Rašićová, Senogluová, Günesová – Örgeová, Aykacová
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
VakifBank Stambuł: Özbayová, Ču Tching, Caliskanová, Robinsonová, Gurkaynaková, Sloetjesová, Gülübayová, Di Iuliová, Karakurtová, Rašićová, Senogluová, Günesová – Örgeová, Aykacová
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Szabo (Maď.), Olejnik (Rus.)
Widownia: