Urałoczka – Ecz. Stambuł | 2:3 (koniec) | | | Fenerbahce – Dynamo M. | 2:3 (koniec) | | | Maritza – Beziers VB | 3:1 (koniec) |
CSM – Chemik | 2:3 (koniec) | | | MTV – VakifBank | 0:3 (koniec) | | | Savino – Imoco | 3:2 (koniec) |
Resovia – Trefl | 3:1 (koniec) | | | Warta – MKS | 3:1 (koniec) | | | Cuprum – ZAKSA | 0:3 (koniec) |
Jastrzębski – Indykpol | 2:3 (koniec) | | | GKS – BKS Visła | 3:1 (koniec) | | | Projekt – Skra | 2:3 (koniec) |
finał
Jastrzębski Węgiel
|
2 |
31 | 25 | 27 | 22 | 13 | ||
Indykpol AZS Olsztyn
|
3 |
33 | 21 | 25 | 25 | 15 |
Patrycja Smolarczyk
Czas meczu: 2:31 5. set: 0:08 |
|||
Jastrzębski | Indykpol | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
13 | 118 | 118 | 14 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 5 | 5 | 2 |
Piłki setowe | |||
0 | 11 | 7 | 2 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 2 | 2 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 1 | 5 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
11 / 11 100 % |
112 / 113 99 % |
117 / 123 95 % |
14 / 16 88 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
2 / 16 13 % |
6 / 123 5 % |
1 / 113 1 % |
0 / 11 0 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Jastrzębski Węgiel:
Fromm, Kosok, Bucki, Konarski, Rusek, Lyneel, Gunia, Kampa, Wolański, Hain, Szwed, Ferens
Libero: Popiwczak, Janicki
Zmiany:
Trener:
Indykpol AZS Olsztyn: Kańczok, Hadrava, Lux, Zniszczoł, Andringa, Kapelus, Woicki, Warda, Urbanowicz, Kalinin, Gil, Urbanowicz
Libero: Żurek, Zabłocki
Zmiany:
Trener:
Libero: Popiwczak, Janicki
Zmiany:
Trener:
Indykpol AZS Olsztyn: Kańczok, Hadrava, Lux, Zniszczoł, Andringa, Kapelus, Woicki, Warda, Urbanowicz, Kalinin, Gil, Urbanowicz
Libero: Żurek, Zabłocki
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Szymon Pindral
Sędzia drugi: Mariusz Gadzina
Komisarz: Andrzej Urbański
Widownia:
Jastrzębski Węgiel: Fromm, Kosok, Bucki, Konarski, Rusek, Lyneel, Gunia, Kampa, Wolański, Hain, Szwed, Ferens
Libero: Popiwczak, Janicki
Indykpol AZS Olsztyn: Kańczok, Hadrava, Lux, Zniszczoł, Andringa, Kapelus, Woicki, Warda, Urbanowicz, Kalinin, Gil, Urbanowicz
Libero: Żurek, Zabłocki
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Szymon Pindral
Sędzia drugi: Mariusz Gadzina
Komisarz: Andrzej Urbański.