Zagłębie S. – Korona | 4:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Górnik Z. | 2:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 3:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Stal M. | 0:2 (koniec) | | | Stomil – GKS T. | 2:0 (koniec) | | | Bytovia – Warta | 0:0 (koniec) |
Puszcza – Chojniczanka | 0:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Odra O. | 3:1 (koniec) | | | ŁKS – Garbarnia | 3:0 (koniec) |
Sandecja – Termalica | 0:0 (koniec) |
Skra – Olimpia G. | 0:4 (koniec) | | | ROW Rybnik – Toruń | 0:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Błękitni | 4:2 (koniec) |
Rozwój – Siarka T. | 6:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Radomiak | 2:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Ruch | 1:0 (koniec) |
Znicz – Pogoń Sdl. | 0:2 (koniec) |
Tottenham – Arsenal | 1:1 (koniec) | | | Bournemouth – Man City | 0:1 (koniec) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:0 (koniec) |
Burnley – Crystal Palace | 1:3 (koniec) | | | Man Utd – Southampton | 3:2 (koniec) | | | Wolves – Cardiff | 2:0 (koniec) |
West Ham – Newcastle | 2:0 (koniec) |
Empoli – Parma | 3:3 (koniec) | | | AC Milan – Sassuolo | 1:0 (koniec) | | | Lazio – AS Roma | 3:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Valladolid | 3:1 (koniec) | | | Villarreal – Alaves | 1:2 (koniec) | | | Huesca – Sevilla | 2:1 (koniec) |
Real Madryt – FC Barcelona | 0:1 (koniec) |
Eintracht – Hoffenheim | 3:2 (koniec) | | | Hertha – Mainz | 2:1 (koniec) | | | Bayer – Freiburg | 2:0 (koniec) |
1. FC Nurnberg – RB Lipsk | 0:1 (koniec) | | | Schalke 04 – Düsseldorf | 0:4 (koniec) | | | Borussia M. – Bayern | 1:5 (koniec) |
Caen – PSG | 1:2 (koniec) | | | Angers – Monaco | 2:2 (koniec) | | | Reims – Amiens | 2:2 (koniec) |
Dukla – Ołomuniec | 0:4 (koniec) | | | Příbram – Karvina | 2:1 (koniec) | | | Slovacko – Mlada | 1:1 (koniec) |
Vik. Pilzno – Jablonec | 1:0 (koniec) | | | Slovan – Sparta | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Zeleziarne | 1:1 (koniec) | | | Rużomberok – Michalovce | 0:0 (koniec) | | | Nitra – Sereď | 0:2 (koniec) |
Dunajska – Senica | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Moravce-Vrable | 2:1 (koniec) |
Sandhausen – Aue | 0:3 (koniec) | | | Paderborn – Sankt Pauli | 0:1 (koniec) |
finał
FK Dukla Praga
0:4
(0:2)
Sigma Ołomuniec
Gole:
35. Zahradníček (Texl), 41. Kalvach, 86. Nespor, 90+1. Kalvach
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 8:5.
Sędziowie: Berka – Pelikán, Pospíšil
Widownia:
Kartki: 28. Krunert (DUK), 67. Douděra (DUK), 82. Ďurica (DUK) – 25. Sladký (OLO), 42. Nespor (OLO), 51. Vepřek (OLO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 8:5.
FK Dukla Praga:
F. Rada – Raspopovič, Ďurica, Bezpalec – Douděra, Krunert (46. P. González), Kovaľ, Daniel Tetour (72. Djuranović), Milošević (C) (46. Hadaščok) – Holenda, Podaný.
Zmiany: M. Hruška – Hanousek, Lu. Holík, P. González, Djuranović, Hadaščok, Kozma.
Trener:
Sigma Ołomuniec: M. Buchta – Sladký, Beneš, Jemelka, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Houska, Plšek (82. P. Dvořák), Texl (74. Falta) – Nespor (87. Yunis).
Zmiany: Mandous – Štěrba, Chvátal, Falta, Lalkovič, P. Dvořák, Yunis.
Trener:
Zmiany: M. Hruška – Hanousek, Lu. Holík, P. González, Djuranović, Hadaščok, Kozma.
Trener:
Sigma Ołomuniec: M. Buchta – Sladký, Beneš, Jemelka, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Houska, Plšek (82. P. Dvořák), Texl (74. Falta) – Nespor (87. Yunis).
Zmiany: Mandous – Štěrba, Chvátal, Falta, Lalkovič, P. Dvořák, Yunis.
Trener:
Sędziowie: Berka – Pelikán, Pospíšil
Widownia:
Strzelcem bramki LUKÁŠ KALVACH.
Strzelcem bramki MARTIN NESPOR.
Strzelcem bramki LUKÁŠ KALVACH.
Strzelcem bramki TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK. Asysta Jiří Texl.