Zagłębie S. – Korona | 4:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Górnik Z. | 2:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 3:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Stal M. | 0:2 (koniec) | | | Stomil – GKS T. | 2:0 (koniec) | | | Bytovia – Warta | 0:0 (koniec) |
Puszcza – Chojniczanka | 0:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Odra O. | 3:1 (koniec) | | | ŁKS – Garbarnia | 3:0 (koniec) |
Sandecja – Termalica | 0:0 (koniec) |
Skra – Olimpia G. | 0:4 (koniec) | | | ROW Rybnik – Toruń | 0:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Błękitni | 4:2 (koniec) |
Rozwój – Siarka T. | 6:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Radomiak | 2:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Ruch | 1:0 (koniec) |
Znicz – Pogoń Sdl. | 0:2 (koniec) |
Tottenham – Arsenal | 1:1 (koniec) | | | Bournemouth – Man City | 0:1 (koniec) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:0 (koniec) |
Burnley – Crystal Palace | 1:3 (koniec) | | | Man Utd – Southampton | 3:2 (koniec) | | | Wolves – Cardiff | 2:0 (koniec) |
West Ham – Newcastle | 2:0 (koniec) |
Empoli – Parma | 3:3 (koniec) | | | AC Milan – Sassuolo | 1:0 (koniec) | | | Lazio – AS Roma | 3:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Valladolid | 3:1 (koniec) | | | Villarreal – Alaves | 1:2 (koniec) | | | Huesca – Sevilla | 2:1 (koniec) |
Real Madryt – FC Barcelona | 0:1 (koniec) |
Eintracht – Hoffenheim | 3:2 (koniec) | | | Hertha – Mainz | 2:1 (koniec) | | | Bayer – Freiburg | 2:0 (koniec) |
1. FC Nurnberg – RB Lipsk | 0:1 (koniec) | | | Schalke 04 – Düsseldorf | 0:4 (koniec) | | | Borussia M. – Bayern | 1:5 (koniec) |
Caen – PSG | 1:2 (koniec) | | | Angers – Monaco | 2:2 (koniec) | | | Reims – Amiens | 2:2 (koniec) |
Dukla – Ołomuniec | 0:4 (koniec) | | | Příbram – Karvina | 2:1 (koniec) | | | Slovacko – Mlada | 1:1 (koniec) |
Vik. Pilzno – Jablonec | 1:0 (koniec) | | | Slovan – Sparta | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Zeleziarne | 1:1 (koniec) | | | Rużomberok – Michalovce | 0:0 (koniec) | | | Nitra – Sereď | 0:2 (koniec) |
Dunajska – Senica | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Moravce-Vrable | 2:1 (koniec) |
Sandhausen – Aue | 0:3 (koniec) | | | Paderborn – Sankt Pauli | 0:1 (koniec) |
finał
ŁKS Łódź
3:0
(2:0)
Garbarnia Kraków
81
|
Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Słoma, na boisku pojawia się Gawle.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kujawa, na boisku pojawia się Radionov.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Pyrdoł.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kalinkowski, na boisku pojawia się Wolski.
|
Gole:
37. Ramirez, 45+1. Ramirez, 57. Kujawa
Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock)
Widownia: 5200
Kartki: 24. Sobociński (LKS) – 14. Garzeł (GRB), 42. Szywacz (GRB)
Spudłowany karny!:
ŁKS Łódź:
Kołba – Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak – Bryła (72' Pyrdoł), Łuczak, Kalinkowski (69' Wolski), Bielak, Ramirez – Kujawa (77' Radionov)
Zmiany: Budzyński, Wolski, Radionov, Ratajczyk, Gamrot, Pyrdoł, Juraszek
Trener:
Garbarnia Kraków: Cabaj – Pyciak, Garzeł, Kalemba, Sszywacz – Masiuda, Serafin, Krykun, Włodyka, Słoma (81' Gawle) – Ogar
Zmiany: Kozioł, Gawle, Górecki, Firlej, Wójcik, Kostrubała, Lech
Trener:
Zmiany: Budzyński, Wolski, Radionov, Ratajczyk, Gamrot, Pyrdoł, Juraszek
Trener:
Garbarnia Kraków: Cabaj – Pyciak, Garzeł, Kalemba, Sszywacz – Masiuda, Serafin, Krykun, Włodyka, Słoma (81' Gawle) – Ogar
Zmiany: Kozioł, Gawle, Górecki, Firlej, Wójcik, Kostrubała, Lech
Trener:
Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock)
Widownia: 5200
Adrian Somorowski