Komprachcice – Tychy 2:1 (koniec)
Berland Komprachcice
2:1 (1:1)
GKS Futsal Tychy
Niedziela 10.03.2019, 17:00 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa

Pod koniec zrobiło się dość nerwowo, głównie za sprawą nie do końca zrozumiałych decyzji sędziowskich, a jednym z efektów było podwójne żółtko dla Krzyżowskiego. Należy dodać, że zawodnik GKSu dokonał tego wyczynu w jednej akcji! Berland nie wykorzystał jednak gry w przewadze, ale Burduja również nie dał się pokonać i mecz zakończył się niespodziewanym, ale jak najbardziej zasłużonym zwycięstwem gospodarzy. Ależ to było smaczne widowisko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z futsalowych parkietów! (18:53:25)

Jednak podkręcone tempo Berlandu nie przynosiło wymiernego rezultatu aż do 35. minuty, kiedy akcję "palce lizać" przeprowadziło trio z odrzańskiego zaciągu. Przepiękną kombinację wykończył Bienias, trybuny wybuchły z zachwytu, a niespodzianka zawisła w powietrzu i nie chciała spaść.

Łooooo to mieliśmy meczycho w Komprachcicach! Nie żebym się tego nie spodziewał, nie żebym tego nie zapowiadał, ale działo się w najlepsze! Zaczęło się zgodnie z typami bukmacherów, jednak Berland znaczy emocje. Tuż przed przerwą wyrównał jeszcze Riemann, a w drugiej połowie gospodarze wrzucili kolejny bieg.

39:58
    Jeszcze świetnie broni Burduja!

39:52
    Boczarski świetnie wślizgiem! Tuż pod bramką!

39:43
    Boczarski przez całe boisko do pustej bramki... ale minimalnie niecelnie!

39:17
    Boczarski na uwolnienie

39:02
    Tyszanie wycofują bramkarza

39:02
    Timeout dla gości. Minuta do końca spotkania, ależ emocje!