Lębork – GI Malepszy 2:5 (koniec)
LSSS Team Lębork
2:5 (0:2)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Niedziela 10.03.2019, 16:00 • Miejska Hala Sportowa, Lębork • I liga futsalu - gr. północna

38
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Niewykorzystane okazje gospodarzy mszczą się na nich! Kontratak leszczynian i hattricka kompletuje KACPER KONOPACKI!

29
    Bardzo szybko odpowiadają przyjezdni! Dużo miejsca na połowie rywali miał KACPER KONOPACKI, który płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Teamu Lębork.

29
    Gol dla Teamu Lębork!
    Wracają do gry gospodarze! DOMINIK DEPTA pokonuje Błaszczyka!

28
    Dobrze rozegrany korner przez przyjezdnych i po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców wpisuje się ADRIAN NIEDŹWIEDZKI!

21
    Znakomicie rozpoczyna się druga połowa spotkania dla miejscowych! PATRYK ZIARKO autorem bramki kontaktowej.

14
    Podwyższają prowadzenie goście! Płaskie uderzenie z większej odległości ADRIANA NIEDŹWIEDZKIEGO zaskoczyło Czekirdę!

4
    Goście obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki KRZYSZTOF KONOPACKI!

Gole: 21. Ziarko, 29. Depta – 4. Konopacki, 14. Niedźwiedzki, 28. Niedźwiedzki, 29. Konopacki, 38. Konopacki

Kartki:   11. Depta (LĘB) – 13. Pietruszko (LES), 18. Molicki (LES), 34. Olszak (LES)