Puszcza – Odra O. 0:0 (koniec) | Raków – Termalica 1:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
Odra Opole
Niedziela 17.03.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W ramach 24. kolejki polskiej dojdzie do interesującego pojedynku pomiędzy Puszczą Niepołomice a Odrą Opole. Bukmacherzy nieznacznie faworyzują gospodarzy, ale piłkarze z Opola nie pozostają bez szans. To będzie wyrównane spotkanie.

Puszcza w tygodniu zmagała się w rozgrywkach Pucharu Polski. Walczyła bardzo dzielnie, ale ostatecznie musiała uznać wyższość Miedzi Legnica, czyli zespołu z wyższej klasy rozgrywkowej. Decydującego gola zdobył już w 2. minucie Forsell. Od czasu tego trafienia wynik już się nie zmienił.
    Miedź szczęśliwie wyeliminowało Puszczę z PP:

Odra Opole

Odra również kilka dni temu odpadła z PP. Wyeliminowała ją Jagiellonia Białystok po dwóch bramkach Klimali. Zespół z Opola długo rywalizował z faworyzowaną Jaga jak równy z równym. Wydawało się, że czeka kibiców dogrywka, ale w końcu udało się gościom wbić pierwszego gola. Drugi, w doliczonym czasie gry, był konsekwencją postawienia przez gospodarzy wszystkiego na jedną kartę.
    Trybuny stadionu w Opolu na meczu PP z Jagą:

Zapraszam do śledzenia relacji z tego meczu na portalu Lajfy com. Start w niedzielę o godz. 17:00. Będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach z tego meczu.
    Skład gospodarzy:

Jedenastka Odry:

Pełne zestawienie:

Puszcza Niepołomice: Mleczko – Furtak, Stawarczyk, Stępień, Widejko – Kotwica, Żytek – Szczepaniak, Nowak, Mikołajczyk – Orłowski.
    Rezerwowi: Przybysz – Gwiazda, Tomalski, Stefanik, Zagórski, Sajdak, Bartków.

Odra Opole: Krysiak – Mikinic, Baranowski, Szota, Brusiło – Bonecki, Niziołek, Trojak, Moder, Janus – Urynowicz.
    Rezerwowi: Kołotyło – Żemło, Rybicki, Skrzypczak, Martin Gomez.

1

3
    Premierowa celna próba w tym spotkaniu. Uderzali na bramkę przyjezdni, ale Mleczko skutecznie interweniował.

7
    Faul gracza z Opola. Puszcza ma szansę z rzutu wolnego z niebezpiecznej pozycji.

7
    Celny strzał gospodarzy po stałym fragmencie gry. Krysiak wychodzi z opresji obronną ręką.

10
    Niecelne uderzenie gości. Na tablicy wyników utrzymuje się 0-0, ale obie strony są coraz bliżej otwarcia wyniku.

13
    Znowu zaatakowali piłkarze Odry. Ich strzał został jednak zablokowany.

19
    Żółtą kartkę otrzymuje Miłosz Trojak (Odra Opole).

20
    Premierowy korner graczy z Niepołomic.

25
    Strzały: 2 – 6
    Strzały celne: 1 – 3

28
    Zablokowana próba gospodarzy. Puszcza ma rzut rożny.

32
    Rzuty rożne: 3 – 1

37
    Ostatnie minuty pierwszej części gry. W Niepołomicach ciągle bez goli.

42
    Jeszcze jeden celny strzał gości. Znowu górą Mleczko.

45+2

Puszcza Niepołomice remisuje do przerwy z Odrą Opole 0-0. Goście mieli przewagę w pierwszej odsłonie, lecz nie potrafili jej udokumentować golem.
    Na razie bez goli w Niepołomicach:

46

53
    Wynik w Niepołomicach wciąż się nie zmienia.

62
    Rotacja w zespole gości. Martin Gomez wbiega za Urynowicza.

66
    Jeszcze jedna zmiana w ekipie z Opola. Rybicki zastąpił Boneckiego.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Furtak (Puszcza Niepołomice).

71
    Trener Odry wykorzystuje trzecią zmianę. Posłał na plac gry Skrzypczaka, a zdjął Niziołka.

74
    Premierowa roszada w zespole gospodarzy. Tomalski wbiega za Mikołajczyka.

83
    Strzały celne: 2 – 5

84
    Martin Gomez był bliski wpisania się na listę strzelców. Futbolówka po jego strzale głową zatrzymała się na poprzeczce!

90+1
    Rozpoczął się doliczony czas gry. Puszcza w natarciu.

90+3

Puszcza Niepołomice ostatecznie zremisowała bezbramkowo z Odrą Opole. Obie strony miały świetne okazje do tego, aby objąć prowadzenie, ale finalnie żadnej z nich nie udało się otworzyć wyniku. (18:54:13)
    Bez goli w Niepołomicach:

Krzysztof

Gole:

Kartki:   69. Furtak (PSZ) – 19. Trojak (ODO)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 0:0. Foule: 14:8.
    Puszcza Niepołomice: Mleczko – Furtak, Stawarczyk, Stępień, Widejko – Kotwica, Żytek – Szczepaniak, Nowak, Mikołajczyk (74. Tomalski) – Orłowski.

Zmiany: Przybysz – Gwiazda, Tomalski, Stefanik, Zagórski, Sajdak, Bartków.

Odra Opole: Krysiak – Mikinic, Baranowski, Szota, Brusiło – Bonecki (66. Rybicki), Niziołek (71. Skrzypczak), Trojak, Moder, Janus – Urynowicz (62. Martin Gomez).

Zmiany: Kołotyło – Żemło, Rybicki, Skrzypczak, Martin Gomez.

Główny: Tomasz Wajda