ZAKSA – Skra | 3:1 (koniec) |
ŁKS – BKS | 3:1 (koniec) | | | PTPS – Legionovia | 3:0 (koniec) |
finał
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
|
3 |
25 | 38 | 19 | 25 | ||
PGE GiEK Skra Belchatow
|
1 |
23 | 36 | 25 | 23 |
Patrycja Smolarczyk
Czas meczu: 1:49 4. set: 0:25 |
|||
ZAKSA | Skra | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 107 | 106 | 23 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 4 | 4 | 4 |
Piłki setowe | |||
2 | 11 | 11 | 0 |
Piłki meczowe | |||
2 | 2 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
2 | 6 | 6 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
25 / 25 100 % |
107 / 107 100 % |
106 / 106 100 % |
23 / 23 100 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
0 / 23 0 % |
0 / 106 0 % |
0 / 107 0 % |
0 / 25 0 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:
Kaczmarek, Stępień, Shaw, Toniutti, Wiśniewski, Bieniek, Śliwka, Koppers, R. Szymura, Deroo, Kalembka, Sacharewicz.
Libero: Zatorski, K. Szymura
Zmiany:
Trener:
PGE GiEK Skra Belchatow: Droszyński, Teppan, Wlazły, Węgrzyn, Filipek, Szalpuk, Kłos, Kochanowski, Katić, Czarnowski, Ebadipour, Rodriguez, Łomacz, Orczyk.
Libero: K. Piechocki, R. Milczarek
Zmiany:
Trener:
Libero: Zatorski, K. Szymura
Zmiany:
Trener:
PGE GiEK Skra Belchatow: Droszyński, Teppan, Wlazły, Węgrzyn, Filipek, Szalpuk, Kłos, Kochanowski, Katić, Czarnowski, Ebadipour, Rodriguez, Łomacz, Orczyk.
Libero: K. Piechocki, R. Milczarek
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Wojciech Maroszek
Sędzia drugi: Marek Lagierski
Komisarz: Krzysztof Szmydyński
Kwalifikator: Piotr Dudek
Widownia:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Stępień, Shaw, Toniutti, Wiśniewski, Bieniek, Śliwka, Koppers, R. Szymura, Deroo, Kalembka, Sacharewicz.
Libero: Zatorski, K. Szymura
PGE Skra Bełchatów: Droszyński, Teppan, Wlazły, Węgrzyn, Filipek, Szalpuk, Kłos, Kochanowski, Katić, Czarnowski, Ebadipour, Rodriguez, Łomacz, Orczyk.
Libero: K. Piechocki, R. Milczarek
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Wojciech Maroszek
Sędzia drugi: Marek Lagierski
Komisarz: Krzysztof Szmydyński
Kwalifikator: Piotr Dudek.