Polska – Szwajcaria 0:0 (koniec) | Czechy – Grecja 3:1 (koniec)
Polska
0:0 (0:0)
Szwajcaria
Wtorek 26.03.2019, 15:00 • Peteseilles-Avoine • Eliminacje Mistrzostw Europy U19

89
    Neuenschwander interweniował po uderzeniu Jakuba Kiwiora. Popracował zdecydowanie bardziej w drugiej połowie niż w pierwszej bramkarz reprezentacji Szwajcarii, ale nie pozwala sobie na kapitulację.

83
    Sohm dostał żółtą kartkę za faul na Mateuszu Praszeliku. Nie oszczędza sędzia zawodników.

82
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Tabiś, na boisku pojawia się Mosakowski.

79
    Neuenschwander! Skuteczna interwencja bramkarza reprezentacji Szwajcarii po strzale Mateusza Żukowskiego. Wniósł dużo ożywienia wprowadzony w przerwie pomocnik, ale także nie znajduje sposobu na zdobycie bramki.

72
    Nishan Burkart dostał żółtą kartkę za ostre przewinienie na Mateuszu Praszeliku.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Kiwior. Trzecie napomnienie dla reprezentanta Polski.

66
    Zmiana w drużynie Szwajcaria: z boiska schodzi Ndoye, na boisku pojawia się Gonzalez.

64
    Posypały się kartoniki. Mateusz Żukowski napomniany żółtym za faul na Outtarze.

62
    Żółta kartka dla Larsa Trabera za faul na Mateuszu Praszeliku.

52
    Do stojącej piłki podszedł Ruben Del Campo i strzelił niebezpiecznie. Cezaremu Miszcie udało się sparować piłkę na korner i kolejnym stałym fragmentem muszą zadowolić się reprezentanci Szwajcarii.

48
    Celne uderzenie Polaków. Pierwsze, co zwiastuje odważniejszą grę w drugiej połowie. Neuenschwander nie dał się pokonać Mateuszowi Praszelikowi.

46
    Zmiana w drużynie Szwajcaria: z boiska schodzi Rustemowski, na boisku pojawia się Suter.

46
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Piątkowski, na boisku pojawia się Żukowski.

46
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Pięczek, na boisku pojawia się Kubica.

38
    Maik Nawrocki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Elisie Isufim.

29
    Trzeci strzał Rubena Del Campo w lustro bramki reprezentacji Polski. Na szczęście dla Biało-Czerwonych między słupkami jest dobrze dysponowany Cezary Miszta.

28
    Zmiana w drużynie Szwajcaria: z boiska schodzi Marchand, na boisku pojawia się Sohm.

23
    Drugi w tym spotkaniu pojedynek Rubena Del Campo z Cezarym Misztą i ponownie brawa dla bramkarza reprezentacji Polski, ponieważ zatrzymał on piłkę po próbie napastnika ze Szwajcarii.

19
    Dość tego ciągłego faulowania. Sędzia napomniał żółtą kartką Nicky'ego Beloko za faul na Kacprze Michalskim.

11
    Pierwsza interwencja Cezarego Miszty. Bramkarz reprezentacji Polski poradził sobie ze strzałem Rubena Del Campo. Napastnik ze Szwajcarii nie zaskoczył dobrze dysponowanego golkipera.

Gole:

Kartki:   38. Nawrocki (POL), 64. Żukowski (POL), 68. Kiwior (POL) – 19. Beloko (SUI), 62. Traber (SUI), 72. Burkart (SUI), 83. Sohm (SUI)

Polska: Miszta – Michalski, Nawrocki, Kiwior, Pięczek (46. Kubica) – Piątkowski (46. Żukowski) – Tabiś (82. Mosakowski), Praszelik, Żurawski, Grabowski – Sobol.

Zmiany: Sokół – Mosakowski, Liszka, Bargiel, Żukowski, Kubica, Poręba.

Szwajcaria: Neuenschwander – Ouattara, Isufi, Kronig, Traber – Marchand (29. Sohm), Beloko – Burkart, Rustemowski (46. Suter), Ndoye (66. Gonzalez) – Del Campo.

Zmiany: Pukaj – Mueller, Imeri, Okafor, Sohm, Suter, Gonzalez.

Sędziowie: Georgios Kominis (Grecja)