Górnik Ł. – Widzew 0:0 (koniec) | Gryf – Radomiak 0:3 (koniec) | Toruń – Błękitni 2:1 (koniec)
Elana Toruń
2:1 (0:1)
Błękitni Stargard
Niedziela 31.03.2019, 15:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 2. Liga • 26. kolejka

Druga połowa, a zwłaszcza jej końcówka, naprawdę mogła się podobać. Torunianie zdołali odwrócić losy spotkania i zwyciężyli z Błękitnymi Stargard 2:1. Dziękuję za uwagę! (16:54:08)

90+4

90+4
    Jeszcze w ataku Błękitni, ale broni uderzenie z dystansu Mrozek!

90+3
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Jóźwicki.

90+2
    Niesamowite! Idealną okazję miał Baranowski, dostał piłkę na piąty metr, ale uderzył ponad bramką!

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Baranowski.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa spotkanie w Toruniu!

89
    Rzut wolny dla Elany z własnej połowy boiska. Teraz to torunianie starają się zabierać cenne sekundy.

87
    Gol dla Elany!
    Torunianie obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego idealnym uderzeniem z woleja popisał się MACIEJ STEFANOWICZ!

86
    Zbyt głęboko dośrodkowywał z lewej flanki Kościelniak i pewnie wyłapał futbolówkę Brzozowski.

85
    Zakręciła piłka dośrodkowana z narożnika boiska i niemal wpadła za kołnierz Mrozka, który sporo musiał się natrudzić, aby przerzucić piłkę nad poprzeczkę!

84
    Jeszcze rzut rożny będą wykonywać podopieczni Adama Topolskiego.

83
    Mateusz Kwiatkowski sfaulowany niedaleko pola karnego Elany. Dobra okazja dla ekipy ze Stargardu.

82
    Akcja Błękitnych lewą flanką przerwana przez rywali, którzy teraz próbują wyprowadzić kontrę.

80
    Dziesięć minut do końca spotkania. Swoich sił w ofensywie próbują teraz także przyjezdni, którzy z pewnością chcieliby wrócić na prowadzenie.

79
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Lenartowski.

79
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Shimmura.