Rekord Bielsko-Biała
7:2 (1:2)
AZS UŚ Katowice
Środa 03.04.2019, 19:00 • Bielsko-Biała • Halowy Puchar Polski • Półfinał

Druga połowa zdominowana przez bielszczan, którzy pieczętują awans do finału Halowego Pucharu Polski. Dziękuję za uwagę! (20:42:45)

21

Kontaktowa bramka Rekordu sprawia, że na pewno nie obejrzymy dziś dogrywki. Czy katowiczan stać na sprawienie niespodzianki? Przekonamy się niebawem, zostańcie z nami!

1

Drugi mecz półfinałowy, w którym rywalizują Piast i Gatta, przełożony został na 24 kwietnia. Dziś poznamy więc tylko jednego finalistę. Początek spotkania o godzinie 19:00. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Sędzia I: Sławomir Steczko
    Sędzia II: Paweł Wałęga
    Sędzia III: Dawid Konieczny
    Sędzia czasowy: Grzegorz Wiercioch.

Pierwsza odsłona 1/2 finału rozegrana została przed tygodniem. Rekord zwyciężył w Katowicach 2:0 i zrobił duży krok w stronę finału. Bramki dla mistrza Polski strzelali Budniak oraz Popławski.

Gole: 17. Popławski, 33. Marek, 35. Bondar, 36. Popławski, 37. Bondar, 37. Popławski, 40. Kubik – 2. Hewlik, 6. Hewlik