Korona – Zagłębie L. 0:2 (koniec) | Miedź – Cracovia 2:1 (koniec)
Korona Kielce
0:2 (0:0)
Zagłębie Lubin
Piątek 05.04.2019, 18:00 • Suzuki Arena, Kielce • PKO Ekstraklasa • 29. kolejka

Koniec spotkania na Suzuki Arenie w Kielcach! Korona wypracowała więcej akcji, jednak to Zagłębie Lubin cieszy się z triumfu 2:0. Przyjezdni byli skuteczniejsi. (19:53:34)

90+3

90+2
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Korony.

90+1
    Sędzia Frankowski dorzucił dwie minuty.

90
    Soriano nie wykorzystał kapitalnej okazji, przegrywając pojedynek z Forencem. Nawet, gdyby jednak wpakował piłkę do siatki, to gol nie byłby uznany. Spalony.

88
    Kielczanie egzekwowali rzut rożny, ale nic z tego nie wynikło. Słabo dośrodkował Kosakiewicz.

87
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Damjan Bohar, na boisku pojawia się Jakub Tosik.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Joonas Tamm (Korona Kielce).

85
    Za około pięć minut już wszystko będzie jasne. Korona trochę bez pomysłu. Obecnie kielczanie nie potrafią zagrozić drużynie z Lubina.

84
    Zagłębie z kolejnym natarciem. Zapachniało trzecim golem, jednak koniec końców akcję przyjezdnych przerwał gwizdek arbitra. Pozycja spalona.

83
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Oliver Petrak, na boisku pojawia się Joonas Tamm.
    82. Damjan BOHAR - 0:2

82
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki DAMJAN BOHAR. Goście wykorzystali zagapienie po stronie przeciwników i zainkasowali trafienie numer dwa!

81
    Podania: 335-400
    Celność podań: 78-82%

80
    Za kilka chwil będziemy mieli ostatnią zmianę w szeregach kieleckiej Korony.

79
    Należy się spodziewać, że Korona Kielce będzie teraz robić wszystko, by wyciągnąć chociażby rezultat remisowy.
    78. Bartłomiej PAWŁOWSKI - 0:1

78
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PAWŁOWSKI. Znakomicie przymierzył po długim słupku. Goście na prowadzeniu! To było naprawdę fantastyczne uderzenie zza pola karnego. Nic dodać, nic ująć.