Pogoń – Arka | 3:3 (koniec) | | | Górnik Z. – Legia | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Jastrzębie | 0:1 (koniec) | | | GKS K. – Chrobry | 2:2 (koniec) | | | Podbeskidzie – GKS T. | 2:0 (koniec) |
Termalica – Odra O. | 3:0 (koniec) | | | ŁKS – Puszcza | 0:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Znicz | 3:0 (koniec) |
Everton – Arsenal | 1:0 (koniec) |
Watford – Wolves | 3:2 (po dogrywce) |
Fiorentina – Frosinone | 0:1 (koniec) | | | Cagliari – Spal | 2:1 (koniec) | | | Udinese – Empoli | 3:2 (koniec) |
Inter – Atalanta | 0:0 (koniec) | | | Lazio – Sassuolo | 2:2 (koniec) | | | Napoli – Genoa | 1:1 (koniec) |
Alaves – Leganés | 1:1 (koniec) | | | Getafe – Bilbao | 1:0 (koniec) | | | Valladolid – Sevilla | 0:2 (koniec) |
Celta Vigo – Sociedad | 3:1 (koniec) | | | Levante – Huesca | 2:2 (koniec) | | | Real Betis – Villarreal | 2:1 (koniec) |
Augsburg – Hoffenheim | 0:4 (koniec) | | | Borussia M. – Werder | 1:1 (koniec) |
Reims – Lille | 1:1 (koniec) | | | Toulouse – Nantes | 1:0 (koniec) | | | Nice – Montpellier | 1:0 (koniec) |
PSG – Strasbourg | 2:2 (koniec) |
Ołomuniec – Karvina | 3:2 (koniec) | | | Bohemians – Mlada | 0:0 (koniec) | | | Slovan – Jablonec | 0:0 (koniec) |
Banik – Teplice | 3:1 (koniec) | | | Slovacko – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
Slovan – Michalovce | 4:1 (koniec) |
Motherwell – Rangers | 0:3 (koniec) |
Kasımpaşa – BB Erzurumspor | 2:1 (koniec) | | | Göztepe – Akhisarspor | 0:1 (koniec) | | | Ankaragücü – Fenerbahce | 1:1 (koniec) |
Basaksehir – Konyaspor | 2:0 (koniec) |
Heidenheim – FC Koln | 0:2 (koniec) | | | Drezno – Union | 0:0 (koniec) | | | Fürth – Darmstadt | 2:1 (koniec) |
finał
Banik Ostrava
3:1
(3:1)
FK Teplice
90+4
|
Koniec meczu.
(17:23:11)
|
|
90+3
|
Zmiana w drużynie FC Baník Ostrava: z boiska schodzi Nemanja Kuzmanović, na boisku pojawia się Jakub Bolf.
|
|
90
|
Zmiana w drużynie FC Baník Ostrava: z boiska schodzi Dame Diop, na boisku pojawia się Jakub Šašinka.
|
|
88
|
Zmiana w drużynie FC Baník Ostrava: z boiska schodzi Milan Jirásek, na boisku pojawia się Arťom Mešaninov.
|
|
22bet – nowy bukmacher na rynku! Szeroka oferta, błyskawiczne wpłaty/wypłaty, a także bonus powitalny 122%! – kliknij i sprawdź szczegóły
|
||
81
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jan Hošek (FK Teplice).
|
|
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Denis Granečný (FC Baník Ostrava).
|
|
75
|
Zmiana w drużynie FK Teplice: z boiska schodzi Tomáš Vondrášek, na boisku pojawia się Jan Knapík.
|
|
62
|
Żółtą kartkę otrzymuje Martin Fillo (FC Baník Ostrava).
|
|
46
|
Zmiana w drużynie FK Teplice: z boiska schodzi Admir Ljevaković, na boisku pojawia się Jan Hošek.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+2
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jan Kuchta (FK Teplice).
|
|
34
|
Zmiana w drużynie FK Teplice: z boiska schodzi Daniel Soungole, na boisku pojawia się Daniel Trubač.
|
|
22bet – nowy bukmacher na rynku! Szeroka oferta, błyskawiczne wpłaty/wypłaty, a także bonus powitalny 122%! – kliknij i sprawdź szczegóły
|
||
30
|
Żółtą kartkę otrzymuje Alois Hyčka (FK Teplice).
|
Gole:
14. Kuzmanović, 22. Kuzmanović (Diop), 26. Diop (Jirásek) – 24. Hora (Jindráček)
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 7:2.
Sędziowie: Ardeleanu – Myška, Kožár
Widownia: 10 786
Kartki: 62. Fillo (OVA), 78. Granečný (OVA) – 30. Hyčka (TEP), 45. Kuchta (TEP), 81. Hošek (TEP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 7:2.
Banik Ostrava:
Laštůvka – Fillo, Procházka, Stronati, Fleišman – Holzer, Jánoš, Jirásek (88. Mešaninov), Granečný – Kuzmanović (90+3. Bolf), Diop (90. J. Šašinka).
Zmiany: Budinský – Mešaninov, J. Šašinka, Bolf, Lehnert, Mooc, D. Buchta.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek (75. Knapík), Jeřábek, Čmovš, Hyčka – Ljevaković (46. Hošek), Soungole (34. Trubač) – Hora, Žitný – Jindráček, Kuchta.
Zmiany: Jakub Diviš – Radosta, Bezdička, Hošek, Trubač, Knapík.
Trener:
Zmiany: Budinský – Mešaninov, J. Šašinka, Bolf, Lehnert, Mooc, D. Buchta.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek (75. Knapík), Jeřábek, Čmovš, Hyčka – Ljevaković (46. Hošek), Soungole (34. Trubač) – Hora, Žitný – Jindráček, Kuchta.
Zmiany: Jakub Diviš – Radosta, Bezdička, Hošek, Trubač, Knapík.
Trener:
Sędziowie: Ardeleanu – Myška, Kožár
Widownia: 10 786