Warta – ZAKSA | 2:3 (koniec) |
KSZO – Wisła | 3:0 (koniec) |
finał
Aluron CMC Warta Zawiercie
|
2 |
25 | 25 | 19 | 18 | 12 | ||
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
|
3 |
16 | 23 | 25 | 25 | 15 |
Jarek
Czas meczu: 1:53 5. set: 0:16 |
|||
Warta | ZAKSA | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
12 | 100 | 104 | 15 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 3 | 4 | 3 |
Piłki setowe | |||
0 | 3 | 7 | 2 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 2 | 2 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 7 | 4 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
2 | 14 | 9 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
3 / 13 23 % |
30 / 101 30 % |
33 / 103 32 % |
5 / 14 36 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
9 / 14 64 % |
70 / 103 68 % |
71 / 101 70 % |
10 / 13 77 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Aluron CMC Warta Zawiercie:
Waliński, Dosanjh, Swodczyk, Rejno, Żuk, Malinowski, Achrem, Ferreira, Gawryszewski, Kania, Bociek, Semeniuk, Masny
Libero: Andrzejewski, Koga
Zmiany:
Trener:
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:
Kaczmarek, Walawender, Stępień, Shaw, Toniutti, Jungiewicz, Wiśniewski, Bieniek, Śliwka, Koppers, R. Szymura, Wójtowicz, Deroo, Kalembka, Sacharewicz, Walczak
Libero: Zatorski, K. Szymura
Zmiany:
Trener:
Waliński, Dosanjh, Swodczyk, Rejno, Żuk, Malinowski, Achrem, Ferreira, Gawryszewski, Kania, Bociek, Semeniuk, Masny
Libero: Andrzejewski, Koga
Zmiany:
Trener:
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:
Kaczmarek, Walawender, Stępień, Shaw, Toniutti, Jungiewicz, Wiśniewski, Bieniek, Śliwka, Koppers, R. Szymura, Wójtowicz, Deroo, Kalembka, Sacharewicz, Walczak
Libero: Zatorski, K. Szymura
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Szymon Pindral
Sędzia drugi: Mariusz Gadzina
Komisarz: Robert Malicki
Kwalifikator: Andrzej Lemek
Widownia:
Warta | 1 | 2 | ZAKSA |
#1 | Sobota 13.04.2019 • 14:45 |
ZAKSA - Warta 1:3 | |
#2 | Środa 17.04.2019 • 17:30 |
Warta - ZAKSA 2:3 | |
#3 | Środa 24.04.2019 • 17:30 |
ZAKSA - Warta 3:1 |
Aluron Virtu Warta Zawiercie:
Waliński, Dosanjh, Swodczyk, Rejno, Żuk, Malinowski, Achrem, Ferreira, Gawryszewski, Kania, Bociek, Semeniuk, Masny
Libero: Andrzejewski, Koga
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle:
Kaczmarek, Walawender, Stępień, Shaw, Toniutti, Jungiewicz, Wiśniewski, Bieniek, Śliwka, Koppers, R. Szymura, Wójtowicz, Deroo, Kalembka, Sacharewicz, Walczak
Libero: Zatorski, K. Szymura
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Szymon Pindral
Sędzia drugi: Mariusz Gadzina
Komisarz: Robert Malicki
Kwalifikator: Andrzej Lemek.