Garbarnia – Odra O. 0:0 (koniec) | Warta – Jastrzębie 0:0 (koniec) | Termalica – GKS K. 1:1 (koniec)
Stal M. – Chojniczanka 4:2 (koniec) | GKS T. – Puszcza 3:0 (koniec)
GKS Tychy
3:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 20.04.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z jednego z sobotnich meczów zaplecza Ekstraklasy. Na Stadionie Miejskim w Tychach miejscowy GKS zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

Obie ekipy zajmują miejsce w środku stawki. Gospodarze z 34 punktami są na dziesiątym miejscu, natomiast Puszcza wyprzedza ich o lokatę i cztery oczka.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

GKS Tychy:
    Jałocha – Mańka, Biernat, Sołowiej, Abramowicz – Adamczyk, J. Piątek, Grzeszczyk (C), Steblecki, Monterde – Siemaszko
    Rezerwowi:
    Igaz – Kowalczyk, Bernhardt, Vojtus, Piątkowski, K. Piątek, Bogusławski

Puszcza Niepołomice:
    Mleczko – Bartków, Stawarczyk, Stępień, Widejko – Uwakwe, Stefanik – Bąk, Szczepaniak, Mikołajczyk – Orłowski
    Rezerwowi:
    Przybysz – Czarny, Zagórski, Sajdak, Żurek, Nowak, Furtak

Daniel Kruczyński (Żywiec).

1

15
    Po kwadransie gry bez goli w Tychach. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami większych emocji.

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Piątek (GKS Tychy).

28
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczepaniak (Puszcza Niepołomice).

35
    Mocniej zaatakowali teraz przyjezdni, ale ostatecznie nie udało im się pokonać golkipera rywali. Cały czas bez bramek.

45
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ GRZESZCZYK.

45

Gospodarze dzięki bramce strzelonej do szatni prowadzą z Puszczą 1:0. Autorem jedynego jak na razie trafienia jest Łukasz Grzeszczyk. Za piętnaście minut wracamy na drugą połowę.

46

57
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Vojtus.

59

65
    Podwójna zmiana w drużynie gościu. Za Stawarczyka i Orłowskiego na murawie meldują się Żurek oraz Nowak.

72
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Sajdak.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Vojtus (GKS Tychy).

74
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jakub Piątek, na boisku pojawia się Piątkowski.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty zostaną w Tychach.

84
    Strzelcem bramki JAKUB VOJTUS.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Biernat (GKS Tychy).

87
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Monterde, na boisku pojawia się Kacper Piątek.

90+3

Niezwykle efektowne zwycięstwo GKS-u Tychy w meczu z Puszczą Niepołomice. 3:0 dla gospodarzy, którzy spędzą święta w lepszych nastrojach od swoich rywali. Do usłyszenia! (20:00:12)

Gole: 45. Grzeszczyk, 59. Grzeszczyk, 84. Vojtus

Kartki:   18. Piątek (GKT), 73. Vojtus (GKT), 87. Biernat (GKT) – 28. Szczepaniak (PSZ)