Rekord – Piast 4:1 (koniec) | Red Dragons – AZS Gdańsk 3:1 (koniec) | FC Toruń – Zduńska Wola 2:1 (koniec)
Clearex – Jelcz-Laskowice 2:1 (koniec) | Red Devils – Szczecin 6:2 (koniec) | AZS UŚ – Jagiellonia 3:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:1 (1:0)
Piast Gliwice
Sobota 20.04.2019, 15:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 23

Druga połowa wyraźnie pod dyktando mistrzów Polski, którzy pokonują Piasta Gliwice 4:1. Co ciekawe, obie ekipy zaliczyły dziś trafienie samobójcze. Dziękuję za uwagę! (16:45:39)

40

35
    Gol dla Piasta!
    Samobójcze trafienie zalicza ALEX VIANA.

32
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR.

29
    Samobójcze trafienie zalicza MAREK BUGAŃSKI.

24
    Strzelcem bramki KAMIL SURMIAK.

21

Gospodarze dzięki bramce strzelonej do szatni prowadzą do przerwy z Piastem 1:0. Czy gliwiczanie będą w stanie odpowiedzieć na trafienie rywali? Przekonamy się po zmianie stron. Zostańcie z nami!

20

18
    Strzelcem bramki PAWEŁ BUDNIAK.

16
    Już po pięć przewinień mają obie ekipy! Może być ciekawie w końcówce pierwszej odsłony spotkania.

13
    Obydwie ekipy mają w tym momencie po cztery przewinienia na swoim koncie.

10
    Wyrównany mecz w Bielsku-Białej. Cały czas utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

1

Protokół meczowy:

Rekord Bielsko-Biała:
    Kałuża, Nawrat – Surmiak, Dudek, Gąsior, Popławski, Budniak, Alex Viana, Łasak, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky

Piast Gliwice:
    Rozmus – Bugański, Gutierrez, Bonilla, M. Grzywa, Franz, Śmiałkowski, Dewucki, Grecz, Douglas, Szadurski

Sędzia I: Damian Grabowski
    Sędzia II: Andrzej Śliwa
    Sędzia III: Kamil Szczołko
    Sędzia czasowy: Michał Rosołek.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:00. Będziemy informować Państwa o zmianach wyniku w tym pojedynku. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

Gospodarze są murowanym faworytem do obrony tytułu mistrzowskiego. Kolejny krok w kierunku złotego medalu mogą zrobić właśnie w meczu z Piastem, który fazę zasadniczą zakończył na szóstym miejscu.

Gole: 18. Budniak, 24. Surmiak, 29. Bugański (sam.), 32. Bondar – 35. Viana (sam.)

Sędzia czasowy: Michał Rosołek