Pogoń – Lechia | 3:4 (koniec) | | | Lech P. – Legia | 1:0 (koniec) |
Wigry – ŁKS | 1:1 (koniec) | | | Raków – Podbeskidzie | 2:0 (koniec) | | | Chrobry – Garbarnia | 3:0 (koniec) |
Jastrzębie – Bytovia | 4:0 (koniec) | | | Puszcza – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – Stal M. | 1:1 (koniec) |
Sandecja – GKS T. | 1:3 (koniec) | | | GKS K. – Stomil | 1:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Warta | 0:2 (koniec) |
Górnik Ł. – Pogoń Sdl. | 1:2 (koniec) | | | Błękitni – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | Toruń – Skra | 2:1 (koniec) |
Resovia – Ruch | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Gryf – Olimpia G. | 3:0 (koniec) |
Stal S. W. – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Rozwój | 0:2 (koniec) | | | Widzew – Radomiak | 0:0 (koniec) |
Wolves – Arsenal | 3:1 (koniec) | | | Man Utd – Man City | 0:2 (koniec) |
AC Milan – Lazio | 0:1 (koniec) |
Atletico – Valencia | 3:2 (koniec) | | | RCD Espanyol – Celta Vigo | 1:1 (koniec) | | | Leganés – Bilbao | 0:1 (koniec) |
Levante – Real Betis | 4:0 (koniec) |
Werder – Bayern | 2:3 (koniec) |
Banik – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Slavia – Sparta | 3:0 (koniec) |
finał
Raków Częstochowa
2:0
(0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
69
|
Żółtą kartkę otrzymuje Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
|
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
|
Gole:
49. Lewicki, 51. Listkowski
Sędziowie:
Główny: Wojciech Krztoń
Asystenci: Piotr Kurt, Krystian Mucha
Techniczny:Rafał Rokosz
Widownia: 4011
Kartki: 59. Jaroch (POD), 69. Gach (POD), 80. Rakowski (POD)
Spudłowany karny!:
Raków Częstochowa:
Gliwa – Petrasek, Sapała, Malinowski, Schwarz, Listkowski (81' Bartl), Kun, Kasperkiewicz, Szczepański, Lewicki (67' Musiolik), Noiszewski
Zmiany: Szumski – Figiel, Domański, Wróblewski, Eze
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński – Wiktorski, Ramirez, Gonzalez (77' Bieroński), Sabała (72' Mystkowski), Kostorz, Gach, Jaroch, Jończy, Rakowski, Roginić (81' Hilbrycht)
Zmiany: Fabisiak – Modelski, Komor, Oleksy
Trener:
Zmiany: Szumski – Figiel, Domański, Wróblewski, Eze
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński – Wiktorski, Ramirez, Gonzalez (77' Bieroński), Sabała (72' Mystkowski), Kostorz, Gach, Jaroch, Jończy, Rakowski, Roginić (81' Hilbrycht)
Zmiany: Fabisiak – Modelski, Komor, Oleksy
Trener:
Sędziowie:
Główny: Wojciech Krztoń
Asystenci: Piotr Kurt, Krystian Mucha
Techniczny:Rafał Rokosz
Widownia: 4011
Jan Starzomski