GI Malepszy – Dragon Bojano 7:2 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
7:2 (3:1)
LZS Dragon Bojano
Sobota 27.04.2019, 19:30 • Hala Trapez, Leszno • I liga futsalu - gr. północna

Spotkanie w Lesznie dobiegło końca! Gospodarze pokonują rywali 7:2 i pieczętują zajęcie pierwszego miejsca w grupie północnej pierwszej ligi! Tym samym wiemy juz na pewno, że ekipa z Leszna w przyszłym sezonie rywalizować będzie w Futsal Ekstraklasie. Dziękuję za uwagę! (21:06:22)

40

39
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki SERGEY CHAMUKHA.

39
    Zespół Dragon Bojano właśnie zdobył gola!
    Nie poddają się przyjezdni i zdobywają honorowego gola!

38
    Strzelcem bramki PIOTR PIETRUSZKO.

32
    Piąte przewinienie miejscowych. Każdy kolejny faul skutkował będzie przedłużonym rzutem karnym.

28
    Trzy przewinienia po stronie gospodarzy. Przyjezdni po zmianie stron jak na razie nie faulowali.

22
    Znakomite rozpoczęcie drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy!

21
    Strzelcem bramki MICHAŁ BARTNICKI.

21

21

Do przerwy leszczynianie prowadzą z LZS Dragon Bojano 3:1. Gospodarze są na dobrej drodze do sięgnięcia po trzy punkty, ale musza być czujni, aby nie tracić takich goli, jak ten stracony tuz przed przerwą.

20

19
    Zespół Dragon Bojano właśnie zdobył gola! Samobójcze trafienie zalicza ŁUKASZ BŁASZCZYK.

17
    Żółtą kartkę otrzymuje Ickiewicz (LZS Dragon Bojano).

15
    Żółtą kartkę otrzymuje Widzicki (LZS Dragon Bojano).

10
    Dziesięć minut gry za nami. Bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie miejscowi i chyba tylko kataklizm mógłby odebrać im zwycięstwo w grupie północnej.

6
    Strzelcem bramki HUBERT OLSZAK.

4
    Strzelcem bramki JAROSŁAW RADLIŃSKI.

4
    Strzelcem bramki KAMIL KRUSZYŃSKI.

Gole: 4. Kruszyński, 4. Radliński, 6. Olszak, 21. Bartnicki, 21. Bartnicki, 38. Pietruszko, 39. Chamukha – 19. Błaszczyk (sam.), 39. .

Kartki:   15. Widzicki (DRA), 17. Ickiewicz (DRA)