Pogoń – Lech P. | 1:1 (koniec) | | | Lechia – Legia | 1:3 (koniec) |
Bytovia – Chojniczanka | 2:1 (koniec) | | | ŁKS – Raków | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Termalica | 3:0 (koniec) |
Skra – Widzew | 1:1 (koniec) |
Sokół – Łowicz | 1:0 (koniec) |
Polkowice – Gać | 3:0 (koniec) |
Tottenham – West Ham | 0:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Everton | 0:0 (koniec) | | | Fulham – Cardiff | 1:0 (koniec) |
Southampton – Bournemouth | 3:3 (koniec) | | | Watford – Wolves | 1:2 (koniec) | | | Brighton – Newcastle | 1:1 (koniec) |
Bologna – Empoli | 3:1 (koniec) | | | AS Roma – Cagliari | 3:0 (koniec) | | | Inter – Juventus | 1:1 (koniec) |
Bilbao – Alaves | 1:1 (koniec) | | | Atletico – Valladolid | 1:0 (koniec) | | | Leganés – Celta Vigo | 0:0 (koniec) |
FC Barcelona – Levante | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Schalke 04 | 2:4 (koniec) | | | Düsseldorf – Werder | 4:1 (koniec) | | | Eintracht – Hertha | 0:0 (koniec) |
Hannover – Mainz | 1:0 (koniec) | | | RB Lipsk – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Stuttgart – Borussia M. | 1:0 (koniec) |
Slovacko – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Teplice – Příbram | 0:0 (koniec) | | | Jablonec – Banik | 4:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Dukla | 4:0 (koniec) | | | Karvina – Slovan | 2:1 (koniec) | | | FC Opava – Sparta | 0:3 (koniec) |
Slavia – Ołomuniec | 2:1 (koniec) | | | Mlada – Zlín | 3:0 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Michalovce – MSK Żilina | 2:1 (koniec) | | | Senica – AS Trencin | 4:0 (koniec) |
Moravce-Vrable – Spartak T. | 1:1 (koniec) |
Rennes – PSG | 2:2 (6:5 po rz. karnych) |
Rizespor – Sivasspor | 0:0 (koniec) | | | Antalyaspor – BB Erzurumspor | 1:1 (koniec) | | | Fenerbahce – Trabzonspor | 1:1 (koniec) |
Sandhausen – Kiel | 3:2 (koniec) | | | Sankt Pauli – Regensburg | 4:3 (koniec) | | | Magdeburg – Fürth | 2:1 (koniec) |
finał
MKS Bytovia Bytów
2:1
(1:0)
Chojniczanka Chojnice
Jarek
Gole:
17. Kuzimski, 60. Moneta – 54. Surdykowski
Sędziowie:
Łukasz Bednarek (Koszalin)
Widownia:
Kartki: 24. Podgórski (CHO), 62. Wołąkiewicz (CHO), 90+4. Danielewicz (CHO)
Spudłowany karny!:
MKS Bytovia Bytów:
Witan – Kamiński, Bąk (C), Bardanca, Wilczyński, Jaroch (64. Kwietniewski), Burkhardt (70. Hebel), Duda, Wolski, Moneta (87. Hiszpański), Kuzimski
Zmiany:
Oszmaniec – Swędrowski, Hebel, Hiszpański, Dampc, Protsyshyn, Kwietniewski
Trener: Michał Chamera
Trener:
Chojniczanka Chojnice:
Janukiewicz – Sylwestrzak, Danielewicz, Surdykowski, Mikołajczak, Paprzycki, Podógrski, Żyra (29. Przybecki), Grzelczak, Kobryń, Wołąkiewicz (C) (77. Zawistowski)
Zmiany:
Wnuk – Zawistowski, Przybecki, Wachowiak, Sacharuk, Frygier, Piotrowski
Trener: Maciej Bartoszek
Trener:
Witan – Kamiński, Bąk (C), Bardanca, Wilczyński, Jaroch (64. Kwietniewski), Burkhardt (70. Hebel), Duda, Wolski, Moneta (87. Hiszpański), Kuzimski
Zmiany:
Oszmaniec – Swędrowski, Hebel, Hiszpański, Dampc, Protsyshyn, Kwietniewski
Trener: Michał Chamera
Trener:
Chojniczanka Chojnice:
Janukiewicz – Sylwestrzak, Danielewicz, Surdykowski, Mikołajczak, Paprzycki, Podógrski, Żyra (29. Przybecki), Grzelczak, Kobryń, Wołąkiewicz (C) (77. Zawistowski)
Zmiany:
Wnuk – Zawistowski, Przybecki, Wachowiak, Sacharuk, Frygier, Piotrowski
Trener: Maciej Bartoszek
Trener:
Sędziowie:
Łukasz Bednarek (Koszalin)
Widownia:
ŁUKASZ MONETA bezbłędnie zachowuje się w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali i bytowianie ponownie obejmują prowadzenie!
To musiało się tak skończyć! JANUSZ SURDYKOWSKI pakuje piłkę do bramki po dośrodkowaniu Danielewicza!
Gospodarze obejmują prowadzenie! Niepewnie w obronie zachowali się przyjezdni. Wykorzystał to Wolski, który obsłużył dobrym podaniem MATEUSZA KUZIMSKIEGO, a ten pewnie pokonuje Janukiewicza!
MKS Bytovia Bytów:
Witan – Kamiński, Bąk (C), Bardanca, Wilczyński, Jaroch, Burkhardt, Duda, Wolski, Moneta, Kuzimski
Rezerwowi:
Oszmaniec – Swędrowski, Hebel, Hiszpański, Dampc, Protsyshyn, Kwietniewski
Trener: Michał Chamera
Chojniczanka Chojnice:
Janukiewicz – Sylwestrzak, Danielewicz, Surdykowski, Mikołajczak, Paprzycki, Podógrski, Żyra, Grzelczak, Kobryń, Wołąkiewicz (C)
Rezerwowi:
Wnuk – Zawistowski, Przybecki, Wachowiak, Sacharuk, Frygier, Piotrowski
Trener: Maciej Bartoszek
Sędziowie:
Łukasz Bednarek (Koszalin).