Słowenia – Litwa | 9:0 (koniec) | | | Białoruś – Korea Płd. | 1:4 (koniec) | | | Kazachstan – Węgry | 3:1 (koniec) |
Boston – Columbus | 4:3 (koniec) | | | San Jose – Colorado | 2:1 (koniec) | | | Dallas – St. Louis | 1:4 (koniec) |
Szwecja – Finlandia | 2:1 (koniec) | | | Czechy – Rosja | 1:4 (koniec) |
finał
Słowenia
9:0
(2:0, 4:0, 3:0)
Litwa
58:48
|
Kara dla Słowenia (Zajc – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
58:28
|
Kara dla Litwa (Krakauskas – 2 min., uderzanie).
|
|
52:40
|
Kara dla Słowenia (Kuralt – 2 min., zahaczanie).
|
|
52:30 Drozg (SLO)
|
||
52:30
|
Kara dla Słowenia (Drozg – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
51:09
|
Kara dla Litwa (Protčenko – 2 min., trzymanie).
|
|
43:01
|
Kara dla Słowenia (Goličič – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
36:05
|
Kara dla Słowenia (Repe – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
31:33
|
Kara dla Słowenia (Podlipnik – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
30:02
|
Kara dla Słowenia (Gregorc – 2 min., uderzanie).
|
|
29:39
|
Kara dla Słowenia (Zajc – 2 min., trzymanie).
|
|
24:05
|
Kara dla Litwa (Kumeliauskas – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
06:19
|
Kara dla Słowenia (Kopitar – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
01:51
|
Kara dla Litwa (Bogdziul – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
4. Sabolič (Kovačevič, Kopitar), 17. Drozg (Zajc, Repe), 29. Kopitar (Kovačevič, Sabolič), 29. Čimžar (Podlipnik, Hebar), 35. Goličič (Drorg, Zajc), 40. Ograjenšek (Kuralt, Verlič), 50. Drozg (Zajc, Goličič), 56. Magovac (Kalan), 60. Drozg (Kalan)
Sędziowie: Oskirko (RUS), Šír (CZE) – Constantineau (FRA), Monnaie (BEL)
Widownia: 361
Spudłowany karny!:
Słowenia:
Gračnar (Pintarič) – Gregorc, Kovačevič (A), Magovac, Repe, Pretnar, Podlipnik, Štebih – Kopitar (C), Rodman, Sabolič (A) – Kuralt, Verlič, Ograjenšek – Čimžar, Pance, Hebar – Zajc, Kalan, Drozg – Goličič.
Zmiany:
Trener:
Litwa: Armalis (41. Lubys) – Protčenko, Alisauskas (A), Gusevas, Krukovski, Domeika, Katulis, Rumševičius – Zubrus (C), Kumeliauskas, Bpsas – Misiuk, Bogdziul, Krakauskas – Cetvertak, Cizas (A), Gintautas – Bendzius, Baltrukonis, Verenis – Jagelavičius.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Litwa: Armalis (41. Lubys) – Protčenko, Alisauskas (A), Gusevas, Krukovski, Domeika, Katulis, Rumševičius – Zubrus (C), Kumeliauskas, Bpsas – Misiuk, Bogdziul, Krakauskas – Cetvertak, Cizas (A), Gintautas – Bendzius, Baltrukonis, Verenis – Jagelavičius.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Oskirko (RUS), Šír (CZE) – Constantineau (FRA), Monnaie (BEL)
Widownia: 361