Jelcz-Laskowice – Zduńska Wola 4:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
4:3 (0:3)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 05.05.2019, 18:00 • Centrum Sportu i Rekreacji, Jelcz-Laskowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 24

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:51:55)

Długo trwało to spotkanie, ale na taką końcówkę warto było czekać w Jelczu-Laskowicach. Wulkan emocji, ogromna radość Orła Futsal Jelcz-Laskowice i kompletne niepowodzenie Gatty Active Zduńska Wola. Beniaminek wygrał 4:3, choć do przerwy przegrywał 0:3, a w 37. minucie 1:3. Kapitalnie w końcówce zachował się Andrade i to on jest bohaterem popołudnia.

40:00

39:32
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki VICTOR WILSON DE ANDRADE.

Kapitalna, fantastyczna końcówka Orła Futsal Jelcz-Laskowice. Kolejna bramka Andrade i gospodarze prowadzą 4:3, choć przegrywali 0:3. Andrade jest najważniejszym zawodnikiem tego spotkania!

39:17

Dopadli przeciwnika gospodarze. Ogromne emocje w Jelczu-Laskowicach. Andrade wyrasta na bohatera tego spotkania. To on doprowadził do remisu!

38:51
    Adriano Foglia nie przymierzył w okienko bramki przeciwnika. Futsalówka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

37:50
    Słupek uratował gospodarzy po strzale przez całe boisko. Fura szczęścia zespołu atakującego w ostatnich minutach mecz z wycofanym bramkarzem.

36:48
    Bramkę z 10 metrów zdobywa VICTOR WILSON DE ANDRADE.

Mocne i celne uderzenie z przedłużonego rzutu karnego. Gospodarze złapali kontakt z przeciwnikiem, dzięki czemu ostatnie minuty spotkania zapowiadają się pasjonująco.

36:47
    Przedłużony rzut karny dla Orła Futsal Jelcz-Laskowice.

36:37
    Przerwa na żądanie trenera Marcina Stanisławskiego.

36:05
    Kacper Kędra musiał naprawiać błąd Macieja Foltyna. Niepewnie podawał dziś początkowo rezerwowy bramkarz.

35:00
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu i na prowadzeniu pozostają zawodnicy w czarnych strojach.

34:05
    Drugie przewinienie gospodarzy. Tym razem została nieprzepisowo zatrzymana akcja indywidualna Norberta Dregiera.

33:10
    Dopiero pierwszy faul w tej części meczu gospodarzy.

32:30
    Daniel Krawczyk zatrzymany w polu bramkowym przeciwnika. Było tam za dużo zawodników w pomarańczowych koszulkach. Jeszcze poprawiał Krawczyk, jednak jego uderzenie zatrzymał Maciej Foltyn.

32:01
    Szansa na gola kontaktowego zmarnowana przez Bartosza Kędrę. Dogodna pozycja, jednak uderzenie zostało oddane ponad bramką Gatty Active Zduńska-Wola.

31:17
    Będą prowokować ostre starcia gospodarze. Sędzia uważnie przypatruje się interwencjom zawodników ze Zduńskiej-Woli.

30:10
    Już pięć fauli przyjezdnych. Szybko dobili do limitu i mają problem.

29:02
    Cztery faule Gatty Active Zduńska Wola.

28:25
    Po raz drugi nie można pochwalić zespołu z Jelcza-Laskowic za sposób rozegrania rzutu wolnego. Przekombinowane i nawet nie zakończone strzałem.

Gole: 23. Foglia, 37. Andrade (10 m rzut karny), 40. Andrade, 40. Andrade – 9. Sobalczyk, 15. Krawczyk, 18. Sobalczyk

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Charrier (Foltyn) – Amantes, Barbosa, Andrade, Foglia – Walty, Luchena, Pastars, Morozow, Sykulski, Wojciechowski, Kędra.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) – Dregier, Olczak, Milewski, Pautiak – Stanisławski, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Klaus.

Sędziowie: Frąk, G. Wiercioch – Rosołek, Sz. Wiercioch