Stal S. W. – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | Znicz – Gryf 1:4 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 2:4 (koniec)
Olimpia E. – Resovia 0:1 (koniec) | Olimpia G. – Toruń 2:1 (koniec) | Ruch – Błękitni 1:1 (koniec)
Skra – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 5:0 (koniec)
Olimpia Grudziądz
2:1 (0:0)
Elana Toruń
Sobota 11.05.2019, 17:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • Runda 33

Derby Kujaw i Pomorza dla Olimpii Grudziądz! Oznacza to, że gospodarze po rocznej przerwie wracają na zaplecze Ekstraklasy. Dziękuję za uwagę! (18:51:08)

90+6

90+5
    Jeszcze nie kończy gry arbiter.

90+3
    Wyłapuje piłkę Muzyk i zyskuje niezwykle cenne sekundy dla swojego zespołu.

90+2
    Niemal wszystkie siły do przodu rzucają torunianie.

90+1
    O cztery minuty przedłużony zostaje ten pojedynek!

90
    Zaczynają puszczać nerwy zawodnikom obu drużyn! Rzut wolny dla Elany w środku pola.

88
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Buławski.

87
    Niedokładnie Kita do Ziętarskiego i wracają w posiadanie futbolówki goście.

86
    Rzut wolny dla grudziądzan w środkowym sektorze boiska.

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Jeśli Olimpia utrzyma prowadzenie, przypieczętuje awans do pierwszej ligi!

83
    Długo budują kolejny atak na połowie rywali torunianie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

82
    Kolejny strzał Kryszaka, ale skutecznie blokują to defensorzy gospodarzy.

81
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Wołkowicz, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

81
    Zbyt mocne podanie do Lenartowskiego i Olimpia rozpocznie od autu.

79
    Wyraźny faul Górki i arbiter sięga po kartkę.

78
    Od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce torunianie, ale jak na razie ma to miejsce daleko od pola karnego rywali.

77
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Papikyan, na boisku pojawia się Sulkowski.