Legia – Zagłębie L. | 2:2 (koniec) | | | Piast – Lech P. | 1:0 (koniec) | | | Cracovia – Pogoń | 0:3 (koniec) |
Lechia – Jagiellonia | 2:0 (koniec) |
Siarka T. – Skra | 2:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Ruch | 1:0 (koniec) | | | Błękitni – GKS Bełchatów | 0:0 (koniec) |
Toruń – Olimpia E. | 1:2 (koniec) | | | Resovia – Rozwój | 1:3 (koniec) | | | ROW Rybnik – Znicz | 3:0 (koniec) |
Gryf – Stal S. W. | 1:3 (koniec) |
Chievo – Sampdoria | 0:0 (koniec) | | | Empoli – Torino | 4:1 (koniec) | | | Parma – Fiorentina | 1:0 (koniec) |
AC Milan – Frosinone | 2:0 (koniec) | | | Juventus – Atalanta | 1:1 (koniec) | | | Napoli – Inter | 4:1 (koniec) |
Real Madryt – Real Betis | 0:2 (koniec) | | | Eibar – FC Barcelona | 2:2 (koniec) |
Akhisarspor – Kayserispor | 2:2 (koniec) | | | Bursaspor – Göztepe | 0:0 (koniec) | | | Alanyaspor – Rizespor | 1:1 (koniec) |
Galatasaray – Basaksehir | 2:1 (koniec) |
finał
Gryf Wejherowo
1:3
(0:0)
Stal Stalowa Wola
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).
|
|
65
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kątny (Gryf Wejherowo).
|
|
63
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marut (Stal Stalowa Wola).
|
|
52
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mistrzyk (Stal Stalowa Wola).
|
|
42
|
Żółtą kartkę otrzymuje Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola).
|
|
36
|
Żółtą kartkę otrzymuje Czychowski (Gryf Wejherowo).
|
Gole:
89. Kozira – 70. Dadok, 79. Dadok, 90+3. Kitliński
Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
Widownia:
Kartki: 36. Czychowski (WEJ), 65. Kątny (WEJ), 76. Kołc (WEJ) – 42. Waszkiewicz (SSW), 52. Mistrzyk (SSW), 63. Marut (SSW)
Spudłowany karny!:
Gryf Wejherowo:
Leleń – Kątny, Ewertowski, Chwastek, Brzuzy, Rogalski, Wicki, Czychowski (74. Ryk), Kołc (81. Sikorski), Machol (55. Pietroń), Koziara
Zmiany: Ferra, Macierzyński, Gulczyński, Węsierski
Trener:
Stal Stalowa Wola: Kalinowski – Waszkiewicz, Trąbka, Dadok (80. Janiszewski), Mistrzyk (62. Kitliński), Stelmach, Sobotka, Śpiewak, Marut (77. Łętocha), Jopek, Stasiak
Zmiany: Siudak, Trubeha,
Trener:
Zmiany: Ferra, Macierzyński, Gulczyński, Węsierski
Trener:
Stal Stalowa Wola: Kalinowski – Waszkiewicz, Trąbka, Dadok (80. Janiszewski), Mistrzyk (62. Kitliński), Stelmach, Sobotka, Śpiewak, Marut (77. Łętocha), Jopek, Stasiak
Zmiany: Siudak, Trubeha,
Trener:
Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
Widownia:
Bartłomiej Karasz