Jelcz-Laskowice – FC Toruń 7:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
7:3 (2:2)
FC Toruń
Poniedziałek 20.05.2019, 20:05 • Jelcz-Laskowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 26

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Serdecznie zapraszam na relację z Futsal Ekstraklasy. Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – FC Toruń.

Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie czwarte miejsce w Ekstraklasie z dorobkiem 45 punktów i na pewno na tej pozycji zostaną do końca sezonu. Nad kolejnym Red Dragons Pniewy mają 4 oczka przewagi
    a do Clearexu Chorzów tracą 6 i mają niekorzystny bilans meczów bezpośrednich.

Torunianie zajmują obecnie druga lokatę z 54 punktami na koncie. Już od dłuższego czasu wiadomo, że wyżej nie będą bo pewnie po tytuł mistrzowski sięgnie drużyna z Bielska-Białej. Natomiast mają 3 oczka przewagi nad Clearexem, z którym dwa razy w tym sezonie przegrali.

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 20:00. Bądźcie z nami na portalu lajfy com!

0:00

0:20
    Foglia uderzał z prawej flanki, piłka poleciała obok bramki.

1:08
    Czysto powstrzymany na lewym skrzydle Mikołajewicz. Od autu wznawiają grę miejscowi.

1:28
    Przechwyt Fogli i po chwili mocne uderzenie świetnie wybronione przez golkipera gości!

2:13
    Żółta kartka dla Elsnera.

3:41
    Kolejna świetna interwencja Naparły po uderzeniu Fogli! Orzeł w ataku.

4:54
    Gol dla FC Toruń!

Mocne płaskie uderzenie Kriezela z prawego skrzydła odbija golkiper Orła, ale dobitki KAMILA DOMAŃSKIEGO już nie zdołał!

5:44
    Zablokowane uderzenie z dystansu Domańskiego, przejął piłkę Victor i od razu był faulowany.

6:45
    Trzecie przewinienie po stronie gospodarzy.

7:43
    Barbosa otrzymał piłkę tuż przed polem bramkowym, als skutecznie powstrzymał go Mikołajewicz.

8:23
    Drugi faul na koncie gości.

8:38
    Płaskie uderzenie z lewej flanki Foglii, obija piłkę do boku golkiper przyjezdnych.

9:09
    Przed kolejną okazję stanął Foglia, uprzedził Naparłę, ale uderzył obok bramki!

9:25
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!

Dopiął swego ADRIANO FOGLIA! Pokonał bramkarza mocnym uderzeniem pod poprzeczkę!

9:43
    Czwarty faul miejscowych.

10:13
    Słupek teraz uratował torunian po strzale z lewej flanki Amantesa!

10:15
    Timeout dla gości.

10:31
    Lob Victora trafia w słupek! Znów było blisko bramki dla gospodarzy.

11:45
    Mamy teraz okres nieco spokojniejszej gry, przy piłce na swojej połowie utrzymują się goście.

12:50
    Wojciechowski wypatrzył na dobrej pozycji Barbosę, ale ten uderzył obok bramki.

13:31
    Waszak mocno uderzył z prawej flanki, ale trafił wprost w wychodzącego z bramki Foltyna.

14:22

Spore zamieszanie w polu bramkowym gospodarzy, najlepiej w tym odnalazł się MARCIN MIKOŁAJEWICZ. pakując piłkę do pustej bramki!

14:22
    Timeout dla gospodarzy.

15:20
    Ładne podanie Mikołajewicza na prawą flankę do Wojciechowskiego, ten czysto powstrzymany przez... Wojciechowskiego.

16:22
    Morozow otrzymał piłkę na lewej flance i minął podaniem Naparłę, ale nikt ni zamknął tej akcji!

17:09
    Obok bramki z dystansu uderzył Morozow.

17:45
    Amantes strzelał z dystansu, piłka po drodze odbiła się od Foglii i wyszła poza boisko.

18:24

Potężne uderzenie z prawego skrzydła MYKOLI MOROZOWA! Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki. Bez szans na skuteczną obronę był golkiper gości.

19:16
    Kolejne mocne uderzenie Morozowa, tym razem dał radę odbić piłkę Naparło.

20:00

Niezłe widowisko mieliśmy w pierwszej połowie. Bardzo aktywni w ofensywie byli gospodarz, ale też popełniali błędy w obronie, które rywale zamieniali na bramki.

20:00

20:24

Świetne otwarcie drugiej odsłony miejscowych. Po wrzutce z prawej flanki skutecznym wolejem popisał się MYKOLA MOROZOW!

21:07
    Małe zamieszanie pod polem bramkowym gości, wyszedł z tego obronną ręką Naparlo.

22:05
    Uderzenie Solano minimalnie minęło bramkę gości. W ofensywie nadal Orzeł.

23:16
    Waszak przejął piłkę i po chwili uderzył z dystansu. Piłka poleciała obok bramki.

24:55
    Akcja lewą flanką Mikołajewicza kończy się wywalczenie rzutu rożnego.

24:59

Przeciął wrzutkę z narożnika boiska NUNO BARBOSA, ale na tyle niefortunnie, że
    ta wturlała się do bramki!

25:55
    Nieudana akcja prawym skrzydłem gospodarzy. Próbują szybko pressingiem odzyskać piłkę.

26:21
    Rożny dla gości. Tym razem nie było po nim zagrożenia dla bramki Orła, ale dalej piłkę mają torunianie.

27:00
    Kędra wycofał piłkę z lewej flanki do nadbiegającego środkiem Solano, ale ten został zablokowany!

27:34
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Elsner! Orzeł przez dwie minuty będzie grał w przewadze liczebnej.

27:49

Szybko wykorzystana przewaga! Mocne płaskie uderzenie SERGIO SOLANO z dystansu.

28:09

Dobra akcja Foglii na lewym skrzydle. Przedarł się i podał na dalszy słupek do niepilnowanego SERGIO SOLANO a ten dopełnił formalności!

29:45
    Nadal w ofensywie znajdują się gospodarze. Wznawiają grę od autu na lewej flance.

30:10
    Uderzenie z lewej flanki Domańskiego pewnie obronione przez Foltyna. Korner.

30:15
    Z powietrza strzelał Mikołajewicz, ale ponownie na posterunku był golkiper Orła.

31:50
    Mamy zmianę w bramce przyjezdnych. Na boisku pojawił się Wędołowski.

32:55
    Wysoki pressing torunian, próbują jak najszybciej odebrać piłkę, ale wszystko kończy się faulem na Solano. To 3 przewinienie gości, miejscowi mają 2.

33:45
    Dobrze rozgrywają piłkę na na swojej połowie gospodarze, czas działa na ich korzyść.

34:09
    Czwarty faul gości.

34:55
    Uderzał z prawego skrzydła Wojciechowski, lecz futsalówka poleciała nieznacznie obok bramki.

35:55
    Mają piłkę na połowie przeciwnika torunianie, ale mają problem ze znalezieniem pozycji do strzału.

36:12
    Dostał piłkę w polu bramkowym Kriezel, lecz został szybko zablokowany.

36:51

Foglia podał z prawej flanki na drugą stronę do niekrytego SEBASTIANA WOJCIECHOWSKIEGO, ten minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki! Blisko triumfu miejscowi.

37:50
    Utrzymują się przy piłce na połowie rywala gospodarze, niewiele już zostało do końca meczu.

38:48
    Dobre dalekie wyjście z bramki Foltyna, ubiegł biegnącego lewą flanką Cymana.

39:07

Świetnie rozegrali akcję gospodarze. Pastars zagrał z prawej flanki na dalszy słupek do NUNO BARBOSY a ten pewnie kieruje piłkę do bramki!

Bardzo dobra druga odsłona w wykonaniu gospodarzy. Pewna wygrana i można powiedzieć, że tylko oni trafiali do bramki w tej części gry, bo wszakże bramka dla gości była samobójcza.

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (21:41:34)

Jarosław Kowalski

Gole: 10. Foglia, 19. Morozow, 21. Morozow, 28. Solano, 29. Solano, 37. Wojciechowski, 40. Barbosa – 5. Domański, 15. Mikołajewicz, 25. Barbosa (sam.)

Kartki:   3. Elsner (TOR)   28. Elsner (TOR)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Foltyn, Charrier – Walty, Sergio Solano, Pastars, Morozow, Allyson, Nuno Barbosa, Wojciechowski, Kędra, Victor, Foglia, Amantes
    FC Toruń: Naparło, Wędołowski, Iwański – Wojciechowski, Domański, Stolarski, Mikołajewicz, Zboralski, Waszak, Elsner, Spychalski, Kriezel, Cyman

Sędziowie: Mariusz Krupa, Sławomir Steczko