Red Dragons – Red Devils 3:2 (koniec) | Zduńska Wola – Clearex 6:10 (koniec) | AZS Gdańsk – Jagiellonia 3:5 (koniec)
Szczecin – AZS UŚ 4:11 (koniec)
AZS UG Gdańsk
3:5 (3:0)
Jagiellonia Białystok
Sobota 25.05.2019, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 27

39:40
    Jeszcze za dyskusje Lisowski ukarany żółtą kartką.

30:01
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki OSYPIUK. I mamy hattricka! Osypiuk wyszedł sam na sam z Sasiakiem i piękną podcinką pokonał bramkarza rywali! Co za 10 minut MOKS-u, 5 bramek w tym czasie!

28:30
    Strzelcem bramki JENDRUCZEK. Rozegranie akcji na połowie przeciwników, Jendruczek dostał piłkę na prawej stronie, poprawił ją sobie na nodze i strzałem na dalszy słupek bramkarz MOKS-u wpisuje się na listę strzelców! AZS UG nie istnieje w drugiej połowie, już przegrywają!

26:12
    Strzelcem bramki OSYPIUK. Szybka kolejna bramka gości i mamy remis! Wyszedł z bramki Sasiak i niedokładnie wybił piłkę. Okazję wykorzystał Osypiuk, który przejął futsalówkę i uderzył z pierwszej piłki na pustą bramkę!

25:28
    Strzelcem bramki FIRAŃCZYK. Kożuszkiewicz dostał piłę na prawym skrzydle i zagrał w pole karne do Firańczyka, który pewnym strzałem pokonał Sasiaka i zdobył bramkę kontaktową! Jeszcze będzie tu gorąco!

20:44
    Strzelcem bramki Osypiuk. Szybko zemściła się gra z wycofanym bramkarzem! Ta nietypowa decyzja trenera powoduje, że na pustą bramkę uderza Osypiuk i strzela pierwszego gola dla MOKS-u w tym meczu.

19:01
    Gol dla AZS-u UG!
    Strzelcem bramki WESSERLING. Poklepali pod bramką białostoczanie i byli blisko strzelenia gola, ale ostatnie podanie zatrzymał Wesserling i uderzył spod swojej linii końcowej na pustą bramkę rywali.

18:18
    Faul w lewym sektorze i żółta kartka dla zawodnika MOKS-u. Będzie też groźny rzut wolny dla gospodarzy.

17:28
    Strzelcem bramki KAWKA. Błąd w defensywie białostoczan, piłka toczyła się w stronę pustej bramki gości. Prawie dopadł do niej Jendruczek, zabrakło mu jednak kilkudziesięciu centymetrów i nie zdołał uchronić drużyny przed stratą gola!

12:34
    Kontra białostoczan 2 na 1, minęli bramkarza, ale zdążył do bramki wrócić Horbacz i wybił futsalówkę z linii! Ostatnie minuty należą do niego!

11:18
    Strzelcem bramki HORBACZ. Rozegranie rzutu rożnego i z przepięknego woleja Horbacz zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu!

Maria Wyrzykowska

Gole: 12. Horbacz, 18. Kawka, 20. Wesserling – 21. Osypiuk, 26. Firańczyk, 27. Osypiuk, 29. Jendruczek, 31. Osypiuk

Kartki:   19. Citko (SSB), 40. Lisowski (SSB)

AZS UG Gdańsk: Burglin, Sasiak – Musik, Osiński, Kreft, Kaczmarek, Wesserling, Poźniak, Horbacz, Kawka, Wardowski, Domżalski
    Jagiellonia Białystok: Jendruczek, Święciński – Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Firańczyk, Skiepko

Sędzia I: Andrzej Śliwa
    Sędzia II: Tomasz Kondrak
    Sędzia III: Marcin Skwiot
    Sędzia czasowy: Łukasz Kofluk