Bułgaria – Kosowo | 2:3 (koniec) | | | Czechy – Czarnogóra | 3:0 (koniec) | | | Serbia – Litwa | 4:1 (koniec) |
Ukraina – Luksemburg | 1:0 (koniec) | | | Dania – Gruzja | 5:1 (koniec) | | | Irlandia – Gibraltar | 2:0 (koniec) |
Wyspy Owcze – Norwegia | 0:2 (koniec) | | | Malta – Rumunia | 0:4 (koniec) | | | Hiszpania – Szwecja | 3:0 (koniec) |
Macedonia Płn. – Austria | 1:4 (koniec) | | | Łotwa – Słowenia | 0:5 (koniec) | | | Polska – Izrael | 4:0 (koniec) |
Peru – Kolumbia | 0:3 (koniec) | | | Paragwaj – Gwatemala | 2:0 (koniec) |
Argentyna – Japonia | 0:0 (koniec) | | | Kanada – Kamerun | 1:0 (koniec) |
Grecja – San Marino | 5:0 (koniec) |
finał
Bułgaria
2:3
(1:1)
Kosowo
Gole:
43. I. Popov (G. Ivanov), 55. K. Dimitrov (Nedělev) – 14. Rašica, 64. Muriqi (Kololli), 90+3. Rašani (Rašica)
Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 2:11. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:7. Foule: 12:8.
Sędziowie: Kristoffersen M. (DEN)
Widownia:
Kartki: 85. Kostadinov (BUL) – 78. Halimi (KSV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 2:11. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:7. Foule: 12:8.
Bułgaria:
Mihajlov – Nedjalkov, Goranov, Božikov (46. K. Dimitrov), S. Popov – Despodov, Nedělev (70. G. Ilijev), Kostadinov, G. Ivanov – Isa (79. Čunčukov), I. Popov.
Zmiany: P. Ilijev, Ch. Ivanov – K. Dimitrov, Genev, Čunčukov, G. Ilijev, S. Ivanov, Karabeljov, Malinov, Minčev, Sarmov, Stojanov.
Trener:
Kosowo: Muric – Kololli, Aliti, Rrahmani, Vojvoda (62. Hadergjonaj) – Voca (62. Raskaj), Halimi – Rašica, Celina, Žhegrova (76. Rašani) – Muriqi.
Zmiany: Bekaj, Ujkani – Hadergjonaj, Hasani, H. Kryeziu, Nuhiu, Paqarada, Rašani, Raskaj.
Trener:
Zmiany: P. Ilijev, Ch. Ivanov – K. Dimitrov, Genev, Čunčukov, G. Ilijev, S. Ivanov, Karabeljov, Malinov, Minčev, Sarmov, Stojanov.
Trener:
Kosowo: Muric – Kololli, Aliti, Rrahmani, Vojvoda (62. Hadergjonaj) – Voca (62. Raskaj), Halimi – Rašica, Celina, Žhegrova (76. Rašani) – Muriqi.
Zmiany: Bekaj, Ujkani – Hadergjonaj, Hasani, H. Kryeziu, Nuhiu, Paqarada, Rašani, Raskaj.
Trener:
Sędziowie: Kristoffersen M. (DEN)
Widownia:
Strzelcem bramki ELBA RAŠANI. Asysta Milot Rašica.
Strzelcem bramki VEDAT MURIQI. Asysta Benjamin Kololli.
Strzelcem bramki KRISTIAN DIMITROV. Asysta Todor Nedělev.
Strzelcem bramki IVELIN POPOV. Asysta Galin Ivanov.