Wybrzeże Kości Słoniowej – RPA | 1:0 (koniec) | | | Tunezja – Angola | 1:1 (koniec) | | | Mali – Mauritania | 4:1 (koniec) |
Chorwacja – Anglia | 3:3 (koniec) | | | Francja – Rumunia | 0:0 (koniec) |
Hiszpania – USA | 1:2 (koniec) | | | Szwecja – Kanada | 1:0 (koniec) |
Kanada – Kuba | 7:0 (koniec) | | | Martynika – Meksyk | 2:3 (koniec) |
Columbus – Kansas City | 0:1 (koniec) |
finał
Wybrzeże Kości Słoniowej
1:0
(0:0)
Rep. Południowej Afryki
61
|
Żółtą kartkę otrzymuje Wilfried Kanon (Wybrzeże Kości Słoniowej).
|
|
57
|
Żółtą kartkę otrzymuje Max Gradel (Wybrzeże Kości Słoniowej).
|
|
41
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jean Michaël Seri (Wybrzeże Kości Słoniowej).
|
|
23
|
Żółtą kartkę otrzymuje Lebogang Mothiba (Republika Południowej Afryki).
|
Gole:
64. Kodjia
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 3:0. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:0. Foule: 24:21.
Sędziowie: Ghorbal – Etchiali, Gourari (všichni Alžírsko)
Widownia:
Kartki: 41. Seri (CIV), 57. Gradel (CIV), 61. Kanon (CIV) – 23. Mothiba (JAR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 3:0. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:0. Foule: 24:21.
Wybrzeże Kości Słoniowej:
Gbohouo – Aurier (C), Coulibaly (87. Doumbia), Kanon, I. Traoré – Serey Dié, Kessié – Seri (69. Zaha), Pépé, Gradel (87. Cornet) – Kodjia.
Zmiany: Eliezer, B. Sangaré – Doumbia, Gbamin, Comara, Bagayoko, Angban, I. Sangaré, Zaha, Cornet, Bony, Assalé.
Trener:
Rep. Południowej Afryki: Williams – Mkhize, Hlanti, Mkhwanazi, Hlatshwayo (C) – Mokotjo – Furman, Tau, Maboe (75. Vilakazi) – Mothiba (82. Veldwijk), Zwane.
Zmiany: Keet, Bvuma – Maela, Cardoso, Mphahlele, Zungu, Serero, Mabunda, Kekana, Lorch, Vilakazi, Veldwijk.
Trener:
Zmiany: Eliezer, B. Sangaré – Doumbia, Gbamin, Comara, Bagayoko, Angban, I. Sangaré, Zaha, Cornet, Bony, Assalé.
Trener:
Rep. Południowej Afryki: Williams – Mkhize, Hlanti, Mkhwanazi, Hlatshwayo (C) – Mokotjo – Furman, Tau, Maboe (75. Vilakazi) – Mothiba (82. Veldwijk), Zwane.
Zmiany: Keet, Bvuma – Maela, Cardoso, Mphahlele, Zungu, Serero, Mabunda, Kekana, Lorch, Vilakazi, Veldwijk.
Trener:
Sędziowie: Ghorbal – Etchiali, Gourari (všichni Alžírsko)
Widownia: