Śląsk – Cracovia | 0:0 (19:00) |
Kamerun – Gwinea-Bissau | 2:0 (koniec) | | | Ghana – Benin | 2:2 (koniec) |
Chile – Urugwaj | 0:1 (koniec) | | | Ekwador – Japonia | 1:1 (koniec) |
Włochy – Chiny | 2:0 (koniec) | | | Holandia – Japonia | 2:1 (koniec) |
Tre Penne – Santa | 0:1 (koniec) | | | Feronikeli – Red Imps | 1:0 (koniec) |
Bermudy – Nikaragua | 2:0 (koniec) | | | Haiti – Kostaryka | 2:1 (koniec) |
finał
Bermudy
2:0
(0:0)
Nikaragua
83
|
Zmiana w drużynie Nikaragua: z boiska schodzi Luis Galeano, na boisku pojawia się Daniel Cadena.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Bermudy: z boiska schodzi Marco Warren, na boisku pojawia się Roger Lee.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Bermudy: z boiska schodzi Lejuan Simmons, na boisku pojawia się Cecoy Robinson.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie Nikaragua: z boiska schodzi Manuel Rosas, na boisku pojawia się Camphers Pérez.
|
|
64
|
Zmiana w drużynie Nikaragua: z boiska schodzi Renato Punyed, na boisku pojawia się Armanto Gkoufas.
|
|
53
|
Zmiana w drużynie Bermudy: z boiska schodzi Calon Minors, na boisku pojawia się Oliver Harvey.
|
Gole:
60. Simmons (Bascome), 71. Wells (Simmons)
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 7:7. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 8:9. Spalone: 1:1. Foule: 10:10.
Sędziowie: Adonai Escobedo (MEX) – Micheal Barwegen (CAN), Zachari Zeegelaar (SUR)
Widownia:
Kartki: 24. Simmons (BMD) – 84. Serapio (NGA), 90+2. Bonilla (NGA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 7:7. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 8:9. Spalone: 1:1. Foule: 10:10.
Bermudy:
Eve – Brangman, Leverock (C), Minors (53. Harvey), Bather – Bascome, Simmons (73. Robinson), Warren (78. Lee), Clemons, Lewis – Wells.
Zmiany: Hill, Hunt – Evans, Lee, Basden, Robinson, Harvey, Ming, Butterfield, Donawa, Smith, Lambe.
Trener:
Nikaragua: Maradiaga – O. López, Quijano, Copete, Rosas (70. Pérez) – Punyed (64. Gkoufas), Serapio, Galeano (83. Cadena) – Barrera (C), Bonilla, Betancur.
Zmiany: Lorente, Rodríguez – Huete, Cadena, Pérez, Gkoufas, Flores, Arteaga, Báez.
Trener:
Zmiany: Hill, Hunt – Evans, Lee, Basden, Robinson, Harvey, Ming, Butterfield, Donawa, Smith, Lambe.
Trener:
Nikaragua: Maradiaga – O. López, Quijano, Copete, Rosas (70. Pérez) – Punyed (64. Gkoufas), Serapio, Galeano (83. Cadena) – Barrera (C), Bonilla, Betancur.
Zmiany: Lorente, Rodríguez – Huete, Cadena, Pérez, Gkoufas, Flores, Arteaga, Báez.
Trener:
Sędziowie: Adonai Escobedo (MEX) – Micheal Barwegen (CAN), Zachari Zeegelaar (SUR)
Widownia: