Lechia – Hapoel BS 0:3 (koniec) | Jagiellonia – Rużomberok 2:1 (koniec) | Korona – Stal M. 1:0 (koniec)
Raków – Trzyniec 3:3 (koniec) | Wisła K. – Radomiak 2:1 (koniec) | Lech P. – Brøndby 1:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:1 (1:0)
MFK Rużomberok
Środa 26.06.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Białystok • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Drugie sparingowe zwycięstwo Jagiellonii w trakcie przygotowań do nowego sezonu. (18:47:33)

Skład Jagiellonii na drugą połowę:

Węglarz – Bodvarsson, Kwiecień, Ozga, Gierach, Nawrocki, Mystkowski, Pospisil, Łapiński, Wójcicki, Bida

46

45

30
    Strzelcem bramki KLIMALA.

26
    Dobry przechwyt na połowie przeciwnika, strzał Klimali zablokowany przez obrońcę gości.

22

16
    Żółtą kartkę otrzymuje Struski (Jagiellonia Białystok).

1

Jagiellonia Białystok: Santini– Imaz, Romańczuk, Struski, Poletanović, Camara, Guilherme, Arsenić, Mitrović, Kadlec

MFK Ružomberok: Krajcirik – Jonec, Maslo, Curma, Możisz, Gal, Takac, Zsigmund, Hasek, Kostadinow, Novotny.

Drugi sparing Jagiellonii Białystok podczas przygotowań do nowego sezonu ekstraklasy. Rywalem polskiego zespołu będzie słowacki MFK Ružomberok – trzeci zespół Fortuna Ligi.

Jagiellonia ma już pierwszy sparing za sobą: wygrana z Pogonią Siedlce 3:0. Tak jak i w poprzednim spotkaniu, tak i w dzisiejszym trener planuje wystawienie dwóch różnych jedenastek na każde 45 minut.

Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu.