Piunik – Shkupi 3:3 (koniec) | Ordabasy – Kutaisi 1:0 (koniec) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (koniec)
Alaszkert – Makedonija 3:1 (koniec) | Larnaka – Petrocub 1:0 (koniec) | Narva – Buducnost 0:2 (koniec)
Laci – Hapoel BS 1:1 (koniec) | Sabail – Craiova 2:3 (koniec) | Flora – Nis 2:0 (koniec)
KuPS – Vitebsk 2:0 (koniec) | Balzan Youths – Domzale 3:4 (koniec) | Trakai – Klaksvik 1:1 (koniec)
Rużomberok – Lewski 0:2 (koniec) | Molde – KR Reykjavík 7:1 (koniec) | Brøndby – Inter Turku 4:1 (koniec)
Crusaders – B36 2:0 (koniec) | Debreczyn – Kukësi 3:0 (koniec) | Maccabi H. – Mura 2:0 (koniec)
Brann – Shamrock 2:2 (koniec) | Malmo – Ballymena 7:0 (koniec) | Liepaja – Dinamo M. 1:1 (koniec)
Żalgiris K. – Apollon 0:2 (koniec) | Dinamo Tb. – Engordany 6:0 (koniec) | FK Radnik – Spartak T. 2:0 (koniec)
Szachtior S. – Hibernians 1:0 (koniec) | Speranța Nisporeni – Neftchi 0:3 (koniec) | AP Brera Strumica – Zrinjski 0:3 (koniec)
Fola – Czichura 1:2 (koniec) | Olimpija – RFS Riga 2:3 (koniec) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (koniec)
Dunajska – Cracovia 1:1 (koniec) | Zeta – Vidi FC 1:5 (koniec) | FCSB – Milsami 2:0 (koniec)
Cukaricki – FC Banants 3:0 (koniec) | College Europa – Legia 0:0 (koniec) | Aberdeen – Rovaniemi 2:1 (koniec)
St. Patrick's – Norrköping 0:2 (koniec) | Cliftonville – Haugesund 0:1 (koniec) | Cork City – Progres 0:2 (koniec)
Široki – Kajrat 1:2 (koniec) | Honvéd – Żalgiris 3:1 (koniec) | Stjarnan – Levadia 2:1 (koniec)
Breidablik – FC Vaduz 0:0 (koniec)
College Europa F.C.
0:0 (0:0)
Legia Warszawa
Czwartek 11.07.2019, 20:30 • Victoria Stadium (GIB) • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • 1 runda kwalifikacyjna

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Serdecznie zapraszam na relację z eliminacji Ligi Europy. College Europa F.C. – Legia Warszawa.

Zespół z Gibraltaru z racji pozycji pod sam koniec rankingu UEFA musieli grać w rundzie przedwstępnej. Za rywala miał andorski UE Sant Julia. W pierwszym spotkaniu College Europa przegrał na wyjeździe 2:3.
    W rewanżu spisał się znacznie lepiej i rozgromił Andorczyków 4:0.

Legioniści rozpoczynają grę w europejskich pucharach i przystępują do tego dwumeczu w roli sporego faworyta. Z pewnością jednak nie wolno im lekceważyć rywala, bo to może się źle skończyć. Muszą mieć w pamięci porażki w dwumeczach w ostatnich sezonach z zespołami z Luksemburga czy Mołdawii.

Na relację z tego spotkania zapraszam na godzinę 20:30. Bądźcie z nami na portalu lajfy com!

College Europa F.C.: Coleing – Ayew, Olmo, Sanchez, Jolley – Velasco, Yahaya, Quillo, Walker – De Barr, Rico

Rezerwowi: Munoz, Portilla, Gallardo, Olivero, Yome, Rosa, Suarez

Legia Warszawa: Majecki – Vesović, Remy, Wieteska, Jędrzejczyk – Martins, Gwilia – Novikovas, Carlitos, Nagy – Sanogo

Rezerwowi: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Agra, Stolarski, Kulenović

1

3
    Pierwszy strzał w tym spotkaniu należy do gospodarzy. Niecelne uderzenie sprzed pola karnego.

4
    Utrzymują się teraz przy piłce legioniści na połowie rywala. Szukają miejsca na rozegranie akcji lewą flanką.

6
    Ruszyli teraz prawą stroną miejscowi. Seria autów niedaleko pola karnego Legii, ale nic z tego nie wynikło.

8
    Utrzymują się teraz przy piłce gospodarze na swojej połowie. Radzą sobie z pressingiem rywali.

9
    Zablokowane uderzenie sprzed pola karnego i College będzie miał pierwszy w meczu korner.

10
    Spokojnie poradziła sobie z tym stałym fragmentem gry Legia, piłka w rękach Majeckiego.

11
    Rzut wolny dla warszawian na lewym skrzydle. Krótko rozegrana piłka, utrzymują się przy piłce przyjezdni.

12
    Teraz mają rzut rożny legioniści. Wrzutka na dalszy słupek Gwilii, piąstkuje piłkę Coleing.

13
    Drugi w tym meczu rzut rożny dla Legii. Ponownie nie udało się po nim zagrozić bramce miejscowych.

15
    Mieli okazję wyjść z szybką kontrą gospodarze, ale skutecznie zapobiegli temu obrońcy Legii.

16
    Drugi w tym meczu strzał i drugi niecelny. Z dystansu wyraźnie na bramką uderzył jeden z miejscowych.

18
    Akcja prawą stroną gospodarzy skutecznie zatrzymana przez legionistów.

19
    Doczekaliśmy się pierwszego strzału na koncie wicemistrzów Polski. Dobrze interweniuje golkiper College po płaskim uderzeniu z dystansu Novikovasa.

21
    Utrzymują się przy piłce na swojej połowie gospodarze, na razie mecz można uznać za wyrównany.

22
    A teraz po raz pierwszy interweniował Majecki po mocnym uderzeniu Walkera. Po chwili mamy przerwę w grze. Kontuzja jednego z miejscowych.
    22. Dobra interwencja Majeckiego

24
    Gra wznowiona, przy piłce legioniści.

25
    Rzut wolny dla Legii na prawym skrzydle. Mocna wrzutka w pole karne, chwyta piłkę Coleing.

27
    Trzecie w tym meczu niecelne uderzenie z dystansu gospodarzy. Zaskakująco często mają okazję do oddawania strzałów miejscowi.

29
    Akcja lewą flanką legionistów szybko się kończy. Od rzutu wolnego wznawia grę College.

30
    Pół godziny gry za nami i na razie wydaje się, że z nieco lepszej strony pokazują się gospodarze.

32
    Długo teraz rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska miejscowi. Nie tak to miało wyglądać.

33
    Czwarty w meczu rzut rożny dla Legii. Centra na dalszy słupek i gra zostaje przerwana, wolny dla College.

35
    Niedokładnie rozegrana akcja przez gości na lewym skrzydle. Piłkę spokojnie przechwytuje Coleing.

36
    Kolejny korner dla warszawian. Ponownie nic z tego nie wyszło, ale Legia nadal ma piłkę.

37
    Nieporozumienie na prawym skrzydle w akcji miejscowych. Od autu wznawia grę Legia.

39
    Teraz niedokładnie rozegrali piłkę na lewej flance legioniści. Od bramki wznawia grę Coleing.

40
    Kontra gospodarzy środkiem boiska. Udało się nie dopuścić do uderzenia i przejąć piłkę warszawianom.

42
    Próbują wysokim pressingiem odzyskać piłkę legioniści, ale efektu nie widać.

44
    Przerwa w grze, uraz Sanogo.

45+2
    Zmiana w Legii Warszawa: Vamara Sanogo nie jest w stanie kontynuować gry i na noszach opuszcza boisko, W jego miejsce pojawia się Sandro Kulenović.

45+4

Nie możemy być zadowoleni z postawy Legii w pierwszej odsłonie. Ledwie jeden oddany strzał, po którym skutecznie interweniował Coleing. W dodatku to miejscowi są częściej w posiadaniu piłki i szukają
    swoich okazji po strzałach z dystansu.

46

46
    Bez zmian w przerwie.

48
    Jeden z legionistów spróbował lobować bramkarza z połowy boiska, ale ten był czujny.

50
    Rzut wolny dla Legii na prawym skrzydle. Gwilia mocno dośrodkowuje po czym mamy niecelny strzał głową.

52
    Przerwa w grze, jeden z gospodarzy oraz jeden z legionistów leżą teraz na murawie i zwijają się z bólu.

53
    Gra wznowiona, na szczęście w obu przypadkach nie było to nic poważnego. Od autu College.

55
    Dwa z rzędy rzuty rożne dla legionistów. Radzą sobie ze stałymi fragmentami gry rywlai miejscowi.

56
    Ponownie mamy przerwę w grze spowodowaną urazem. Leży na murawie jeden z Gibraltarczyków.

58
    Gra wznowiona, od wolnego wznawia College.

59
    Akcja prawą flanką gospodarzy. Ostatecznie nic z tego nie wynikło. Od bramki wznawia Majecki.

60
    Zmiana w drużynie College Europa F.C.: z boiska schodzi Alex Quillo, na boisku pojawia się Marco Rosa.

61
    Carlitos wyszedł na pozycję sam na sam, ale uderzył płasko obok bramki!
    61. Zmarnowana okazja Carlitosa

62
    Carlitos złapany na spalonym.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Velasco Salazar.

65
    Po wrzutce z wolnego uderzał głową Sanchez, ale posłał piłkę ponad bramką.

66
    Akcja lewym skrzydłem Legii. Po wrzutce wybija piłkę jeden z obrońców College. Dalej w ataku goście.

68
    Strata Legii na swojej połowie, po której szybko mieliśmy dośrodkowanie, ale nie na tyle dokładne
    by coś z tego wynikło.

70
    Strzał z dystansu Domingueza ponad bramką.

72
    Rzut wolny dla Legii na prawym skrzydle niedaleko pola karnego po faulu na Novikovasie.

73
    Po dośrodkowaniu Gwilii na raty, ale skutecznie przechwycił piłkę golkiper gospodarzy.

74
    Kolejny strzał z dystansu miejscowych. Wyraźnie przestrzelił Rosa.

75
    Przerwa w grze, uraz jednego z gospodarzy.

76
    Gra wznowiona, przy piłce Legia.

77
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Dominik Nagy, na boisku pojawia się Salvador Agra.

79
    Poradzili sobie z kolejnym stałym fragmentem gry Legii miejscowi. Nie było zagrożenia bramkowego po wrzutce z rzutu wolnego Gwilii.

80
    Piłka w końcu wylądowała w bramce gospodarzy, jednak wcześniej odgwizdany został spalony Gwilii.

81
    Płaskie uderzenie z dystansu Carlitosa, pewnie broni Coleing. Około dziesięć minut do końca meczu.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Yahaya (College Europa F.C.).

82
    Korner dla gości. Małe zamieszanie w polu bramkowym po wrzutce, finalnie odgwizdany faul na bramkarzu

83
    Zmiana w College Europa F.C.: z boiska schodzi Velasco Salazar, na boisku pojawia się Suarez Arbelo.

85
    Od rzutu wolnego na połowie rywala wznawiają grę miejscowi. Coraz więcej wskazuje na to, że nie zobaczymy w tym spotkaniu goli.

87
    Nieudane uderzenie sprzed pola karnego Vesovicia. Piłka poszybowała ponad bramką.

88
    Zmiana w drużynie College Europa F.C.: z boiska schodzi De Barr, na boisku pojawia się Gallardo Valdes.

90
    Pięć minut doliczone przez arbitra.

90+2
    Rzut wolny na lewej flance dla miejscowych. Słaba centra, ale utrzymali się przy piłce gospodarze.

90+3
    Suarez złapany na spalonym.

90+4
    Wyszedł na pozycję sam na sam Suarez i skierował piłkę na bramkę, na szczęście znów był ofsajd...

90+6

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały na bramkę: 2:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 3:3. Faule: 14:15.

Co tu dużo mówić. Słaba postawa Legii i ostatecznie zaledwie remis z zespołem z Gibraltaru to z pewnością niemiła niespodzianka. Zamiast spokojnej zaliczki przed rewanżem jest tylko 0:0 i trzeba będzie się napracować by wywalczyć awans. Z zespołem z Gibraltaru...

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (22:29:58)

Jarosław Kowalski

Gole:

Kartki:   64. Salazar (CLL), 82. Yahaya (CLL)

Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 1:8. Spalone: 3:3. Foule: 14:15.
    College Europa F.C.: Coleing – Ayew, Olmo, Sanchez, Jolley – Velasco (83. Suarez), Yahaya, Quillo (60. Rosa), Walker – De Barr (88. Gallardo), Rico

Zmiany: Munoz, Portilla, Gallardo, Olivero, Yome, Rosa, Suarez.

Legia Warszawa: Majecki – Vesović, Remy, Wieteska, Jędrzejczyk – Martins, Gwilia – Novikovas, Carlitos, Nagy (77. Agra) – Sanogo (45. Kulenović)

Zmiany: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Agra, Stolarski, Kulenović.

Główny: Alex Troleis (FRO)
    Asystenci: Andrew Christiansen, Dan Hojgaard (FRO)
    Techniczny: Eiler Rasmussen (FRO)